micrometr

Як зняти пароль з карти пам’яті microSD?

Цей мето дієвий тільки тоді коли у вас є в наявності телефон Nokia, на якому і була заблокована флешка, при цьому телефон не повинен Був прошиваться. Навіть якщо Був зроблений повний BackUp телефону перед прошивкою або скиданням, то це не допоможе! Паролі BackUp (ом) не зберегти! Отже, приступимо до отримання пароля. Для цього нам знадобиться програма JAF і Nokia Unlocker.   Наші дії: 1. Вимикаємо Nokia PC Suite. 2. Підключаєте телефон Nokia. 3.Запускаємо J.A.F 4. Переходимо на вкладку ВВ5. 5. На даній вкладці ставимо галочку навпроти "Read PM" і натискаємо на кнопку "Service".  

  6. Після натискання кнопки "Service" вискочить табличка "Select PM start address", в полі якої вводимо цифру "0". В даному полі ми вводимо початковий блок пам'яті. З нього і почнеться зчитування пам'яті телефону. Також встановлено, що пароль на флешці зберігається в 307-му блоці. Для економії часу можна зчитувати пам'ять не з першого блоку, а з 307-го. Тобто замість цифри 0 ми можемо ввести 307.  
  7. Після натискання кнопки "ОК" вискочить така ж табличка. У ній вводимо 512. В даному полі ми вводимо кінцевий блок пам'яті телефону. На цьому блоці закінчиться зчитування пам'яті телефону. Також для економії часу ми можемо ввести замість 512 номер блоку 307. Якщо в обох випадках ми введемо 307, то комп'ютер почне його зчитувати і на ньому ж закінчить читання. Тобто він вважає тільки триста сьомий блок.  
  8.Натискаєте "OK", вискакує табличка, в якій потрібно вказати, куди зберегти РМ-файл. Вибираєте шлях збереження і тиснете "Збережемо". Після чого почнеться зчитування.   9. Закриваємо J.A.F. і відкриваємо Nokia Unlocker.  
10. Вибираємо шлях до щойно збереженому нами РМ-файлу телефону і відкриваємо його.   11. Після відкриття тиснемо на кнопку "Визначити". Nokia Unlocker розшифрує триста сьомий блок пам'яті і витягне з нього пароль на флешку. Все! Справу зроблено. Ви отримуєте захисний код телефону і пароль до залоченной флешці. Удачи!

Коментарі читачів

 1. Вищий розум:

  Так потрібно ось тільки якби більши інформайії та варіантів тобто способів вирішення проблем томущо воно недопомагає якщо пароль складається з буков а нецифер.

 2. у пункті 8 вказано : вискакує табличка, в якій потрібно вказати, куди зберегти РМ-файл. Вибираєте шлях збереження і тиснете “Збережемо”. Після чого почнеться зчитування. —- Табличка не вискакує………….

 3. ввожу в другій табличці 512 і ОК ..але після того нічого не вмскакує…..

 4. допоможіть будь ласка

 5. Можливо у вас щось з програмою J.A.F. Ось тут скачайте і попробуйте ще раз. Якщо все правильно зробити, то все працює.

 6. я попробував але після того як установився JAF — там ше установлювався драйвер…..я його інсталював але при закінчені інсталяції вибила табличка шо версія програми NOKIA Connectivity cable driver є дуже стара………отаке і та програма не працює………..і коли я зайшов в JAF то там було та як тут все показано але потім не вискочила табличка…то то через то шо не установлений той драйвер???

 7. Vetall_:

  У програмі Nokia Unlocker не має кнопки «визначити» що робити???

 8. CasPer78:

  А якщо віндовс 7 ultimate x 64 і ця програма не працює що робити???

 9. У меня неработает пишет «Невозможно определить» Помогите

 10. 8 дія.Табличка не вискакує.Що робити?

Залиште коментар!

Підтримайте
проект!

Гроші будуть використані для
розвитку проекту.

banner