micrometr

Питання / відповіді

Тут ви можете задавати питання на тему що цікавить вас . Напевно такі питання виникають не тільки у вас, тому відповіді на ваші питання будуть нові і корисні уроки на цьому сайті. Будь ласка залиште своє питання в коментарях на цій сторінці.

Дата публікації:
Коментарі:
591

Коментарі читачів

 1. Павло:

  При перевірці диска програмою вікторія 4.46 видає лише одну помилку і багато гальмівних секторів. Що це може бути?

  • Ви практично визначили самостійно причину поломки вашого комп’ютера – це жорсткий диск. На жаль «жити» залишилося вашого жорсткого диску не довго. На заводі, коли виробляють новий жорсткий диск, в конфігурацію дискового простору вводять певну кількість так званих Realocated секторів. Це запасні сектора в які переносяться дані зі збійних секторів жорсткого диска. Часто навіть на новому жорсткому диску є збійні сектори, які ще на заводі маркують і заміщають секторами із зарезервованого місця на жорсткому диску. Тому в магазині ви отримуєте жорсткий диск без збійних секторів (нібито). Всі нові збійні сектори, які неминуче з’являються під час експлуатації жорсткого диска, автоматика вашого вінчестера автоматично заміняла резервними, поки вони не закінчилися. Поява «всього однієї» помилки на жорсткому диску означає, що резервні сектору вже все заміщені і системі нічого не залишається як просто маркувати нові збійні сектора як bad-блоки. Наявність «гальмівних» секторів означає, що системі не вдається прочитати дані з цих секторів з першого разу. Але вони читаються з другого-третього і так далі рази (всього система робить 30 спроб читання, і якщо всі 30 спроб не вдалі – сектор маркується як зіпсований). Гальмівні сектора – це кандидати на bad-блоки, і вони скоро стануть такими. Ваш жорсткий диск, як кажуть комп’ютерники, почав «сипатися». Якщо на вашому жорсткому диску є важливі для вас дані – рекомендую терміново їх перенести в більш безпечне місце. Також раджу не відкладаючи йти в магазин і купувати новий жорсткий диск. Альтернативи на жаль немає. Програми, які нібито дозволяють відновити збійні кластери – всього лише самообман. Довго такий «відновлений» жорсткий диск «не протягне». В усякому разі мені не відомі випадки зворотного.

   • Андрец:

    Чи дозволяеться коли йде установка игри на пк,паралельно грати чи користуватися додатками,програмами на пк

    • Олександр:

     Не дозволяється .Але можна якщо установка слабка або мала по розмірам

   • Марія:

    ноутбук леново не включається,які можуть бути причини???

   • Вікторія:

    Чому коли включаю перегляд відео в онлайн, екран плеєра повністю чорний, а коли ставлю на паузу, з»являється картанка, та після того, як натискаєш відтворення відео, картинка знову зникає!!

   • Тоня:

    Як настроїти 10 віндовс щоб все писало на укр мові або російські

   • ARSEN:

    мене цікавить те варто скачувати програми додатки ігри під назвою що ви можете породити

   • МАРЯНА:

    Добрий день……мене цікавить таке питання,коли я заходжу в googl відкривається сторінка,і коли я беру наприклад вконтакти відкривається наступна нова закладка,і так кожного разу коли я щось натискаю,допоможіть будь ласка)))))))))

   • Володимир:

    В мене проблема я скачав ігру зайшов в загрузки і відкрити за допомогою expler і тепер коли я хочу зайти або в гугл або в любу програму мені вибиває expler допоможіть

   • Володимир:

    В мене проблема я скачав ігру і зайшов в загрузки і відкрив за допомогою. Expler але ігра не відкрилася і тепер коли я хочу зайти в гугл або любу програму мені вибиває expler допоможіть щоб я зсіг зайти в програми

   • Володимир:

    Як залишити коментар

  • Володимир:

   Що мені робить якщо компютер запускається все нормально а потім як появляється робочий стіл нічого не одкривається і екран мига будь ласка підскажіть що треба робить?

  • оля:

   чому зупиняється музика чи фільм на пк (онлайн) без нажимання на паузу

  • Віктор:

   що робити коли при натисканні мишкою на мій комп відкриває вікно,потім вибираєм любий диск,а його відкриває в другому вікні. і далі так само відкриває

  • Любчик:

   вкрала телефон зрестіжіо wize p3 … допоможіть знайти за винагороду… імейл 359718074087879

  • Андрей:

   Що можна зробити коли включаю ноут зразу кідає в біла.. автозагрузок ніяких не має… Включав виключав не помагає нічього.. підскажіть шо робити

  • Ангеліна:

   що робити коли заходиш у скайп і пише нет доступа к сети хоча я поповнила інтернет((??

  • вася:

   що робити коли при загрузці ігри вибивае що кліент не відповідае

   • Богдан Овінніков:

    Ну можна просто зарегеструватись або підождати пока включеться інтернет

  • Володимир:

   В мене проблема я скачав ігру і зайшов в загрузки і відкрив за домогою expler і тепер коли я хочу зайти в гугл і не тільки мені вибива є expler

  • Володимир:

   В мене проблема я скачав ігру зайшов в загрузки і відкрив за домогою expler і тепер коли я хочу зайти в гугл або любу програму мені вибиває expler як зробити аби все стало номально

  • Роман:

   rentine ne errol this application has requested the runtime to terminate int in an unusual way. please contact the application»s support team for more informanion. ЩО ЦЕ ТАКЕ ВИБИВАЄ КОЛИ Я ГРАЮ ГРУ ProphesyofPendor331 І СЕРЕД ГРИ МЕНЕ ВИКИДУЄ І САМО ЗАКРИВАЄ ГРУ? ЩО МЕНІ РОБИТИ?

  • Світлана:

   Скажіть будь ласка що робити якщо я підключають до інтернету і пише ограничено.

 2. Андрій:

  як створити файл з форматом vbs?? не розумію http://micrometr.pp.ua/prykol-navizhenyj-cd-rom.html#comments

  • 1) Створюєш текстовий документ.
   2) Записуєш в ньому потрібні тобі команди.
   3) Файл/сохранить как/пишемо ім’я файла, наприклад (crazyrom.vbs).
   4) В розділі тип файла — всі файли.
   5) Зберегти.

 3. Cris:

  Ви практично визначили самостійно причину поломки вашого комп’ютера – це жорсткий диск. На жаль «жити» залишилося вашого жорсткого диску не довго. На заводі, коли виробляють новий жорсткий диск, в конфігурацію дискового простору вводять певну кількість так званих Realocated секторів. Це запасні сектора в які переносяться дані зі збійних секторів жорсткого диска. Часто навіть на новому жорсткому диску є збійні сектори, які ще на заводі маркують і заміщають секторами із зарезервованого місця на жорсткому диску. Тому в магазині ви отримуєте жорсткий диск без збійних секторів (нібито). Всі нові збійні сектори, які неминуче з’являються під час експлуатації жорсткого диска, автоматика вашого вінчестера автоматично заміняла резервними, поки вони не закінчилися. Поява «всього однієї» помилки на жорсткому диску означає, що резервні сектору вже все заміщені і системі нічого не залишається як просто маркувати нові збійні сектора як bad-блоки. Наявність «гальмівних» секторів означає, що системі не вдається прочитати дані з цих секторів з першого разу. Але вони читаються з другого-третього і так далі рази (всього система робить 30 спроб читання, і якщо всі 30 спроб не вдалі – сектор маркується як зіпсований). Гальмівні сектора – це кандидати на bad-блоки, і вони скоро стануть такими. Ваш жорсткий диск, як кажуть комп’ютерники, почав «сипатися». Якщо на вашому жорсткому диску є важливі для вас дані – рекомендую терміново їх перенести в більш безпечне місце. Також раджу не відкладаючи йти в магазин і купувати новий жорсткий диск. Альтернативи на жаль немає. Програми, які нібито дозволяють відновити збійні кластери – всього лише самообман. Довго такий «відновлений» жорсткий диск «не протягне». В усякому разі мені не відомі випадки зворотного.
  +1

 4. Андрій:

  допоможіть…коли я качаю напр. фотошоп через уторрент то там стається помилка и там пише Отказано в доступе к указанному устройству, пути или файлу. Возможно, у вас нет нужных прав доступа к этому объекту і так само коли запускаю файл…ехе чи ше деякі(напр. кряки)

 5. Євген:

  хочу навчитися робити трояни

 6. вітя:

  я установив SolidWorks він номально установився але був на англійській я його удалив потім я установив другу версію вона працювала тиждень а потім почав вибивати ошибку і не запускатися я ого удалив то тепер нехоче встановлюватися ніякий SolidWorks при установці вибиває ошику шо робити ? може переустановити вінду?

 7. MUDRYY33:

  а що за глюки з реєстрацією???
  мені пароль вже другий день не приходить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • micrometr:

   З реєстрацією все добре. Попробуй вказати інший e-mail. Пароль повинен приходити миттєво.

 8. MUDRYY33:

  точно! до речі: All in One SEO Pack must be configured. Go to the admin page to enable and configure the plugin.
  All in One SEO Pack now supports Custom Post Types.

 9. влад:

  як створити відео з гарною якістю яке знімає комп’ютер

 10. влад:

  напишіть що таке куки
  напишіть де можна взяти торрент-ссилку на рограму Vkracker 5.0

 11. Куки використовуються веб-серверами для розрізнення користувачів і зберігання даних про них. Також використовуються для відстеження дій користувачів на сайті. Як правило, це робиться з метою збору статистики.

  Негативне в cookie:
  1) Забивають комп’ютер мусором.
  2) За допомогою спеціальних програм можна відстежити де і як часто Ви буваєте.

  Тому іноді корисно видаляти cookie.

  • Іра:

   Не знаю куди написати, тому пишу сюди. На моєму телефоні достатньо пам’яті, але при скачуванні вибиває, щоб нібито пам’яті замало. Що зробити щоб виправити цю помилку?

 12. влад:

  як вкрасти куки в друга?

 13. влад:

  що робити коли комп’ютер часто зависає?

 14. Причини зависання комп’ютера можна розділити на дві групи: апаратні й програмні. Зрозуміло, що частіше зустрічаються останні, але, як показує практика, з першими простіше боротися. Відносно легко можна зрозуміти причину апаратної несправності. А от із програмними несправностями набагато складніше – якщо апаратна помилка постійна, те програмна може проявлятися тільки за певних умов.

  Можна виділити й так звані апаратно-програмні помилки. Такі помилки є чим– то середнім між програмними й апаратними. Наприклад, помилка в драйвері або конфлікт драйверів можна віднести до такої помилки. Але все-таки дані помилки є більше програмними, оскільки драйвер – це ніяк не програма. Так, це просто програма, що «говорить» операційній системі, як потрібно працювати з тим або іншим пристроєм.

  Що робити, якщо комп’ютер завис.
  Спочатку потрібно визначити, чи завис чи комп’ютер ні. Буває так, що комп’ютер «задумався» і потрібно просто почекати. Дайте спокій клавіатурі і трохи почекайте . Якщо комп’ютер не завис, а просто «думає» (що характерно для слабеньких комп’ютерів), то через хвилину-іншу він почне реагувати на «сигнали ззовні» – клавіатуру й мишу.

  Натисніть клавішу Caps Lock і подивитеся на індикатор Caps Lock на клавіатурі – якщо він зайнявся, виходить, досить імовірно, що через якийсь час комп’ютер прийде в почуття – просто зараз він зайнятий більше важливими справами, чим прийом уведення від користувача.

  Якщо ж індикатор так і не зайнявся, виходить, комп’ютер «завис». Дайте комп’ютеру останній шанс – натисніть Ctrl + Alt + Del і небагато почекайте. Якщо вікно Диспетчера завдань так і не з’явиться, виходить, потрібно натискати на Reset (кнопка на системному блоці).

  Диспетчер завдань все-таки з’явився? Тоді на вкладці Процеси знайдіть процес, що займає найбільше процесорного часу (знайдіть максимальне число в колонку ЦП), виділите цей процес і натисніть кнопку Завершити процес. Через кілька хвилин ви зможете нормально працювати. Хоча найкраще виконати команду меню Пуск, Виключити комп’ютер, Перезавантаження – після перезавантаження комп’ютер буде працювати шустрее, чим до її.

  Не потрібно поспішати натискати Reset. У цьому випадку велика ймовірність втрати незбережених даних.

  Краще небагато почекати – є ймовірність, що комп’ютер «одумається».

  Перед тим як натискати Reset, подумайте, чому завис комп’ютер. Що ви робили безпосередньо перед зависанням? Може бути, запустили яку-небудь програму, наприклад іграшку? А може, установили які-небудь драйвери, і після цього комп’ютер почав час від часу зависати? Комп’ютер може зависати в результаті зміни апаратної конфігурації.

  Що зробити, щоб комп’ютер працював швидше?
  1. Звільнити більше памяті на системному диску (краще не тільки на системному).
  2. Зробити дефрагментацію диску, за допомогою стандартного дефрагментатора Windows або програми Auslogics Disk Defrag.
  3. Почистити реєстр, програма CCleaner.

  Якщо виконати всі ці пункти є великий шанс що ваш компютер почне думати набагато швидше.

 15. Alexandr:

  Задание для планировщика в W7:
  -(файл срипта лежит в С://)
  Call LogEntry()
  Sub LogEntry()
  On Error Resume Next
  Dim objRequest
  Dim URL
  Set objRequest = CreateObject(«Microsoft.XMLHTTP»)
  URL = «http://www.easyalex.com/putwebsite/tpm/build.php?cron=1»
  objRequest.open «POST», URL , false
  objRequest.Send
  Set objRequest = Nothing
  End Sub

  — при наступлении времени исполнения
  W7 пишет: отсутствует исполняющее ядро файла «.vbs»» и невыполняетсяю

  В чем может быть причина сбоя?

 16. Євген:

  Умене проблеми з компом він при включанні висне і іконка (яка стоїть якщо антивірус nod 32)стоїть впродовж 3-4 хвилин автозапуск деяких програм я відключив. допоможіть буду вдячний.

 17. Якщо не допомагає вищесказане, в принципі можна перестановити Windows, і не шукати собі проблем.

 18. Євген:

  я вже переставляв і нераз. Чи може потрібно віндовс яксь інакший. (віндовси ставлю windows 2010 або windows 2011 chip)

 19. 1111:

  Коли сайт буде погвноцінно працювати?!

 20. влад:

  так коли буде працювати »на повну катушку»

 21. Ми працюємо над цим.

 22. serka96:

  [admin] ви що взагалі закинули сайт??(

 23. Зараз трішки часу невистачає, впринципі деякі плани є на нього, якщо буде для кого будем працювати. ,)

 24. Андрій:

  Скажіть будь ласка, чому при завантаження операційної системи витрачається більше 2 хв і після цього все висить, переустановили виндовс, і на другий день знову ж це саме. Компютер останнього покоління, раніше операційна завантажувалася за 30 секунд, нічого ніколи не зависало.

 25. От повинно допомогти:

  Якщо комп’ютер стабільно зависає через деякий час після включення або після того, як ви запустили якусь «важку» програму, для початку перевірте справність кулера (вентилятора, що охолоджує процесор). Навіть якщо він обертається, на ребрах радіатора може зібратися товстий шар пилу, що перешкоджає нормальному охолодженню процесора. Очистіть кулер струменем повітря або пензликом.

  Якщо зависання комп’ютера супроводжується появою синього екрану і кодів помилки, спочатку перевірте оперативну пам’ять. Можливо, причина несправності криється в поганому контакті: акуратно витягніть планки пам’яті і протріть їх контакти стірательной гумкою, потім поставте на місце. Якщо після цього несправність не зникла, перевірте оперативну пам’ять утилітою Windows Memory Diagnostic.

  Ретельно очистіть системну плату, кулер, відеокарту і інші деталі від пилу. Використовуйте для цього струмінь повітря або пензлик. Протріть всі контакти і знову зберіть комп’ютер. Якщо причина зависання була в поганому контакті в одному з роз’ємів, комп’ютер почне працювати нормально.

  Якщо «залізо» комп’ютера в порядку, причину зависання треба шукати в програмному забезпеченні. Під час підвисання комп’ютера запустіть «Диспетчер завдань» і оцініть завантаження процесора. Якщо вона дорівнює 100%, подивіться, яка саме програма споживає основні ресурси комп’ютера.

  Перевірте налаштування віртуальної пам’яті: «Пуск» — «Панель управління» — «Система» — «Швидкодія» — «Параметри» — «Додатково» — «Віртуальна пам’ять». Можливо, з якоїсь причини віртуальна пам’ять на вашому комп’ютері вимкнено або неправильно налаштована. Виберіть варіант «Розмір за вибором системи» і збережіть зміни.

  Однією з причин зависання може бути наявність на комп’ютері шкідливого ПЗ. Перевірте працездатність антивірусної програми і актуальність антивірусних баз. Якщо антивірус нічого не знаходить, встановіть програму AnVir Task Manager. Вона дозволяє в зручному вигляді переглядати список процесів, вказує завантаження процесора, ступінь небезпеки працюючих програм, ключі автозавантаження, ім’я виконуваних файлів і т.д. За допомогою цієї програми ви зможете знайти і видалити з системи шкідливе програмне забезпечення.

  Перевірте ступінь фрагментації дисків, запустивши утиліту дефрагментації: «Пуск» — «Всі програми» — «Стандартні» — «Службові» — Дефрагментація дисків ». Виберіть диск, натисніть кнопку «Аналіз». Якщо програма покаже, що диск потребує дефрагментації, виконайте її, натиснувши кнопку «Дефрагментація».

  Видаліть з автозавантаження всі непотрібні програми. Для цього запустіть утиліту msconfig: «Пуск» — «Виконати», введіть msconfig і натисніть ОК. Виберіть у вікні вкладку «Автозавантаження» і приберіть прапорці з тих програм, які ви не хочете запускати автоматично

  Почистіть реєстру за допомогою відповідної утиліти, наприклад, RegCleaner або Registry Mechanic. «Брудний» реєстр істотно уповільнює завантаження комп’ютера.

  У деяких випадках причина зависання комп’ютера криється в пошкоджених системних файлах. Простіше за все усунути несправність, перевстановити операційну систему в режимі оновлення. Вставте диск з дистрибутивом Windows в дисковод, запустіть установку. На самому початку завантаження, виберіть режим оновлення. У цьому випадку збережуться всі встановлені на комп’ютері програми і налаштування системи.

 26. Rostuslav:

  admin Ви що закинули сайт?Коли будуть нові інтересні статті?

 27. serka96:

  Як би це статтю про лікування Карт памяті, в мене карата памяті захворіла… Не хоче ні формуватись нічого , пише що неможливо форматувати КП ((

 28. Дима:

  що робити якщо я не можу открити файли/пише що немає програми для цього файлу/навіть ігри не може відкрити/на робочому столі усі ярлики не відкриваються(крім крмпютер/локальний диск D i C/)я пробував востановити систему але пише-помилка!я AIMP3 включаю так-лок диск D/музика/(вибираю любу пісню)/открить/AIMP3/)навіть антивіруса не показує!ЩО РОБИТИ ????

 29. Хтось знає як забрати це http://radikal.ua/data/upload/05615/c2184/f7910460ec.png ??(обведено червоним кводратом)
  Буду дуже вдячний за допоогу.

 30. Якщо я правильно розумію, є такий сайт або шаблон, потрібно забрати певний блок, тоді потрібно в HTML коді цього сайту, знайти код що відповідіє цьому блоку і видалити його.

 31. Вова:

  Я неможу знайти цей код(

 32. Якщо сайт функціонує можете скинути лінк, постараюсь допомогти =)

 33. Ось усе це потрібно видалити у файлі index.html:

   

  Enim ipsam voluptatem aspernatur aut odit aut fugit sed quia unde omnis iste natus laudantium totam rem aperiam.

  • Nemo enim ipsam voluptatem
  • Aspernatur aut odit aut fugit
  • Unde omnis iste natus

  read more

  а ось це у файлі style.css.html:

  element.style {
   color:#E0FF8B;
   font-family:Tahoma, sans-serif;
   font-size:11px;
   height:111px;
   left:6px;
   position:absolute;
   top:134px;
   width:223px;
   z-index:30;
  }
 34. Вова:

  В мене немає index.html а є php.І у style.css.html не можу знайти ці рядки .У вас є FileZilla?Я б скинув дані і ви б стерли ці рядки .Я вже напевно вам набрид). Мож я у друга попрошу щоб він стер а так, спс за увагу!

 35. Ігор:

  Чому така проблема з Eset Nod: ставлю в «исключения» програму TNod, а воно знову вибиває, що це «угроза» і кидає його в «карантин»???

 36. Tania:

  Чи можливо знайти загублений телефон???

 37. олег:

  ошибка произошла пожалуйста контактную техническую поддержку. Detalis : коммуникация с сервером терпела неудачу, проверьте интернет-соединение и пробуйте снова
  ос виндовс 7 што ето такое как его исправить?

 38. Rostuslav:

  До мого знайомого дзвонить один номер і домахує його чи можна якось вичислити номер без міліції?

  • Якщо у твого знайомого стартовий пакет Київстар, є один метод, потрібно зареєструватися в системі мій діджус (https://my.djuice.ua), після цього можна переглядати всі вхідні і вихідні виклики, в тому числі із прихованих номерів.

 39. дима:

  Что делать кагда компютер включает какоето кино но без видео коли заходиш в интернет,а коли выключиш работает всьо равно .Что мне делать

  • Взагалі не зрозумів суть питання, для початку бажано поставити коми в тих місцях де вони справді потрібні=)

 40. Гітлер:

  чи можна створити вірус чи щось такого типу щоб автоматом стерати слова?
  вводиш слово наприклад «ясно» і щоб не можна було написати

 41. що мені робити якщо на ноодбуку невідкриваєця вікно для востановлєнія віндовса 7. Ну скажи що мені нада зобити…. дуже срочно нада..

 42. Rostuslav:

  У вас на сайті є стаття про створення серверу в кс…я все зробив по інструкцій все йде без проблем конфіги все супе.Але є одна проблемка на мій сервак ніхто не може зайти крім тих хто зі мною по локальному з*єднаний .У гуглі шукав то треба відкрити порт вони у мене закриті як не пробував вони залишалимь закритими …ДОПОМОЖІТЬ ВІДКРИТИ ПРТИ ДЛЯ КС !!!!!!!!!

 43. чому при роботі на компі поступово втрачає вільне місце диск с,при тому що нових програм не завартажую а чистку від «мусору»роблю регулярно

 44. Андрій:

  в мене проблемка коли чистив комп від пелюки повідєднував провода, а коли всі провода поставив на своє місце я так думаю віндовс нехоче запускатися і вибиває синій екран і на ньому пише стоп 0х00005с ну іще пару цифр,думав віндовз полетів, але коли запустив установочний диск з віндовсом таж сама исторія що це може бути порадьте будь-ласка

 45. Андрій:

  мені хтось підкаже що мені робити чи тут ніхто нічого незнає адмін

 46. таня:

  що робити коли при включеному антивірусі не працює інтернет

 47. таня:

  а коли відключаєш то працює…

 48. Микола:

  При спробі встановлення Windows 7 на етапі обрання диска, куди встановляти, вибиває помилка: програмі інсталяції не вдається створити новий розділ або знайти наявний системний розділ….
  допоможіть)))

 49. Андрій:

  в мене на екрані зникли всі файли.що може бути причиною цього??

  • в мене на екрані зникли всі файли.що може бути причиною цього??
   Правою кнопкою миші клікнути на робочий стіл, вибрати вид->відобразити значки робочого стола

 50. Я запускаю гру Мас Ефект 3 і через декілька секунди вибиває аварійне включення гри що робити скажіть будь ласка ?

 51. виключення а не включення

 52. sysadmin:

  не можу встановити windows на hp omnibook 4100
  при завантаженні щойно встановленого windows видає довге повідомлення на синьому фоні
  в чому може бути причина?

 53. Чому при дефрагментації диска (любого) компютер завесає (синий екран)
  І таж сама проблема при провірці диска,навіть провірка диска при загрузці сестеми завесає.
  Що можна зробити щоб зробити дефрагментацію і провірку дисків??

 54. лена:

  що робити коли не можеш відкрити локальний діск d?

 55. vasyl:

  який пароль підходить до танків

 56. ROZ:

  Добрий день, підскажить як взнати яка версія віндовс стоїть на ПК, мається на увазі, англійська чи російська, і чи можна змінити її, не переустонавлюючи Windоws?

 57. Вова:

  як взнати який віндовс стоїть , мається на увазі англійська чи руска версія, і чи можна змінити не переустанавлюючи віндовс?

 58. ми случайно зайшли на порно сайт,от нас просять 220 грн и вони дадуть нам кот для розблокировки,а якщо за 12 годин неоплатимо то вони заблокують виндовс,що нам робити.

 59. андрій:

  Що зробити якщо всі файли вікриваються однією програмою . все однією програмою наприклад : торрентом чи java чи оперою , і все так відкривається що робити .

 60. андрій:

  там насправді така фігня була : я запустив якийсь файл exe який займав 0 КВ і комп запропонував мені вибрати програму для відкриття цього файла , ну я і вибрав торент клієнт, а тепер воно мені всі програми exe відкриває через торент.

 61. андрій:

  там насправді така фігня була : я запустив якийсь файл exe який займав 0 КВ і комп запропонував мені вибрати програму для відкриття цього файла , ну я і вибрав торент клієнт, а тепер воно мені всі програми exe відкриває через ОПЕРУ.

 62. Ванька:

  Допоможіть будь ласка в мене на компютері під час включення вибиває синій фон і на ньому щось пише по-англійськи, а компютер не включається, що мені робити.

 63. андрій:

  там насправді така фігня була : я запустив якийсь файл exe який займав 0 КВ і комп запропонував мені вибрати програму для відкриття цього файла , ну я і вибрав торент клієнт, а тепер воно мені всі програми exe відкриває через торент.
  =

 64. calciatore:

  доброго вечора,перставляв віндовс на нет-буці,але вибило якусь помилку,і тепер при включі компютера,мені вибиває два вігдовса і компютер не запускається,я мушу вручну вибирати старий віндовс і тоді компютер запускається,як можна стерти новий не довстановлений віндовс,дякую

  • Ви не правильно встановили «новий» Windows, потрібно встановлювати з під системи, тобто з біоса а не з Віндовса як ви це зробили, при установці з Windows неможливо відформатувати системний диск, тому у вас «старий» Windows і залишився.

   • Галина:

    Добрий день. Незнаю до кого звертатись, тому пиши сюди. Проблема така. У мене на віндосі непрацює голосовий пошук гугл Ок. В налаштувані все включено. Але разом з ним непрацює голос в скайпу, голос у фейзбуці, точніше немає доступу до мікрофона. Нагадую що в налаштувані все включено, доступ до мікрофона. З одногобоку я дивлюсь відео слухаю. А здругого боку неможу говорити по скайпу? Що робити.

 65. alex:

  доброго дня. в мене така ситуація: я поставив програму і її зареєстрував(вів ключ)але коли я нею користуюся в мене знов запитує реєстрацію програми. я вже і в реєстрі її пробував вводити ключ. я спочатку думав що це глюк в програмі. але недавно поставив зовсім інакшу програму з другої чфери і тоже її зареєстрував. іто саме кожен раз запутує реєстрацію. що робити? проги між собою ніяк не звязані. і я не можу ними користуватися бо постійно запитує реєстрацію.

 66. taras:

  привіт всім у мене на компі проблема часто висвічує синій екран і на ньом пише проблем фор … білим шривтом шо робити

 67. taras:

  Віндовс міняв не помогло

 68. василь:

  Хлопці хто підскаже чому ні один файл не можна відкрити? Коли відкириваю що небудь мені вибиває ошибка! Каспер не можна запустити! Як з цим боротися?

 69. Руслан:

  Як можна зламати користувача vk.com?Скажі будь ласка)

 70. Iryna_Bilous:

  вибиває така помилка при встановленні Windows:

  Windows не удалось подготовить компьютер для загрузки и перехода к следующему етапу установки. Чтобьі установить Windows,запустите програму установки заново.

  • Швидше всього ви неправильно щось робите або пошкоджений сам диск з якого ви установлювали Windows.

 71. що мені зроби я меножу зайти в контакти з одного заходжу а з другого неможу підскажіть мені будь-ласка що робити

 72. що зробити, щоб коли закриваєш ноутбук, він не ставився на сон????

 73. Руслана:

  У мене Windows 8 неможу ніяк удалити програми з С диска бо не являюсь адміністратором, як у цій версії віндовс стати повноправним адміністратором??? Все перепробувала, нічого не допомагає!

 74. Інна:

  що робити якщо всі приложения windows вибиває як ошибка, і неможливо їх відкрити?допоможіть будь ласка!!

 75. Настя:

  Що зробити якщо всі файли вікриваються однією програмою . все однією програмою наприклад : торрентом чи java чи оперою , і все так відкривається що робити .

  • Для кожного типу файлів, поставити по замовчуванню програму яка буде відкривати цей файл. Це можна зробити, натиснувши правою кнопкою мишки на відповідний файлу -> свойства -> изменить.

 76. SOFIA:

  привет всем)чего у меня на компьютере выбивает через несколько минут игру «симс 3»? как это исравиты?

 77. Cawa:

  ВСІМ привіт
  хочу навчитись взламувати камену на компютеру жертви і дивитись через неї

 78. Наталя:

  підкажіть будь ласка що може бути , коли я дивлюсь фільм через нет він в мене йде ривками. В чому причина і як це можна виправити?

 79. Еля:

  поставила віндовс 8. пробую скачати фільм через торент але він не зберігається в жодній папці. пише не возможно сохранить торент в….
  що робити?

 80. Доброго часу доби.
  В мене така проблема, включаю компьютер, і входжу,
  до свого користувача,(є їх два) з нього заходила вчора, все
  було ок, а сьогодні, просто майже пустий робочий стіл,
  стандарта заставка, в пуску, немає всіх тих програм, що були вчора.
  Також зникли фотографіїї, віджети, і всі браузери крім Opera Next 18 і
  Internet Explorer.
  Буду вдячна, будь якій допомозі.

 81. к я відкриваю оперу, то якогось хуя відкривається мозіла, а шоб відкрилась опера то треба кожний раз її переустановлювати, як це поміняти?

 82. Привіт!Не можу зайти на сторінку в однокласники.Код зміни паролю не приходить на телефон.Що робити?дякую.

 83. ..gangster..:

  Привіт!! що це може бути коли на лок. диску зайнято всього 100гб з 250.. а показує що 240???

 84. Діма:

  що робити коли при запуску ігри образ ж виключається ноутбук. Гра навіть не встигає запуститись…

 85. Андрій Стефанишин:

  що робити якщо ставлю компьютер на сон а він виключається повністю виключається

 86. Сніжана:

  коли захожу на сайт якийсь в опері…або відкриваюякийсь сайт вибиває нову закладку з назвою удалить windows? на самій сторінці вибиває тіпа малюнку як щось удаляють в корзину ..написано Чи бажаєте ви удалити windows?ссилка на сайт чи що це — fastcofeliet.biz.ua….скажіть що це таке уже було 2 рази за день((а коли вибиває це то вийти я ніяк звідти не можу комп як будто висне і не переходить ні на одну зі сторінок і не закриває також…..приходиться виключати та включати знову комп!!

 87. юлиан:

  У мене комп включається довго і зависає якщо встановити windows xp zver він буде нормально робити?

 88. женя:

  що робити коли комп включается а на моніторі немае нічого монітор чорний але комп включаеться я всьо підключив правильно передивився 100 раз ????????????????????????????????????????????????7

 89. Антоній:

  Що робити якщо не включається maincraft за java-машини

 90. Ксюша.:

  Я хочу видалити файл з робочого столу, але мені не вдається це зробити. Вибиває, що цей файл не вдалося знайти, тому що його більша немає на диску С. Допоможіть, підкажіть як видалити.

 91. назар:

  шо нада робить коли невідкриваєця жорсткій диск

 92. Чому коли я скачую якусь фотграфію мени вибиває що немає місця на диску??Що робити в такій ситуації??І ще як вкоючити антивіруску?

 93. як зробити так щоб мій сайт в інтернеті вибивало в Google

 94. admin ви працюєте над цим питанням

 95. Віталік:

  у мене на кінці установці ігор вибиває помилку ISDone як зробити підскажіть

 96. Я сиділа вк через оперу і коли я копірувала силку у мене все зникло крім сторінки вк .У мене нічого не нажимаєть усе залишається як було повідомлення приходять а я не можу дати на них відповідь,але це нічого в порівнняні з тим,що я не можу вийти на робочий стіл.Підскажіть будьласка що робити.

 97. Будь ласка можете мені зараз надіслати ,що робити бо це не мій ноутбук

 98. maks:

  в мене через час вибиваэ інтернет що зробити щоб він не вибивався

 99. саша:

  як зробити щоб качати и инета не на диск с а на диск д

 100. Богдан:

  Умене проблеми з компом незапускаються ігри та цілий час загрузка Цп 100%))) Допоможіть будьласка…

 101. Богдан:

  Що робити коли два віндовси на комп*ютері.Який же віндовс видаляти. Підкажіть будь ласка.

 102. Богдан:

  радий любій підказці!!!

 103. Хуліган 16:

  Як провести діагностику компютера?

 104. катя:

  що треба робити що б ноутбук не глючив

 105. що треба робити щоб загрузка ігри йшла швидше

 106. я коли воджу вк або однокласники то в мене пише ввеб-страниця недоступна

 107. я коли воджу вк або однокласники то в мене пише ввеб-страниця недоступна що робити?

 108. GIFear:

  У мене проблема.
  Мій ноут (Packard Bell Easynote LJ71) неодноразово був в ремонті через те, що не вмикався (сам ноут вмикався, але екран (монітор) ні). Так от, проблему вирішили, у ньому був пошкоджений USB вихід і він замикав, тому і не вмикався екран.
  Але ще одна проблема залишилась.
  Коли дивлюсь відео (в неті) (на ПК через KMP все працює), то він може зависнути в любий момент і його доводиться вимикати довго потримавши кнопу.
  Допоможіть будь ласка!

 109. Маркіян:

  Я включаю ноутбук але робочий стіл пустий. Що робити?Навіть пуску нема.

 110. валик:

  якщо створити вірус на коммп’ютері то що він зробить цьому комп’ютеру

 111. валік:

  якщо створити вірус на ноуті то що цей вірус зробить цьому ноуту

 112. Таня:

  Що означає, коли на екрані ноута з’являється невелике синє вікно і через пару секунд ноут сам включається. Наперед дякую.

 113. Женя:

  я не можу установити гру подивітся і скажіт шо робити.Для игрь WATCH DOGS трєбується совмєстімая с DirectX 11 відеокарта и установлєній DirectX.скажіт шо робити будьласка.

 114. там насправді така фігня була : я запустив якийсь файл exe який займав 0 КВ і комп запропонував мені вибрати програму для відкриття цього файла , ну я і вибрав торент клієнт, а тепер воно мені всі програми exe відкриває через торент.
  =

 115. Інна:

  Що робити, якщо я включаю будь-що на компютері і в мене вкл.скайп, і ярлики тих програм тоже виглядають як скай????

 116. Світлана:

  я скачала програму для скачування музики у ВК тепер мені вк не відкривається ні в якому браузері, пише «сторінка не доступна» Я вже видалила програму, провірила комп на віруси, перезагрузила а вк як не відкривалось так і не відкривається. З іншого компа заходжу на свою сторінку а зі свого не можу. І справа в тім що відкривається все крім вк. Підкажіть будь ласка що робити

 117. чому зависає музика у вк і фільми в онлайні якщо вони вже загружені в буфер обміну

 118. Володя:

  Коли я говорю є якийсь фон, навіть коли я вимикаю мікрофон на регуляторі звуку все одно чути фон.Так вот в мене немає звукової карти тобто є інтегрована (з новими дровами).Варто купити звукову карту чи якось можна це все настроїти?

 119. добрий вечір. Чому в мене зависає музика у вк і фільми в онлайні навіть якщо прогружено в буфер обміну. флеш плеєр працює

 120. флеш плеєр глючить що робити

 121. заходячи на будь який сайт…є купа реклами чи то спамів…я не нажимаю на них щоб переглянути, але натиснувши на те що мені потрібно на сайті, ці рекламки відкриваються в іншому вікні….при тому на потрібному сайті треба ще раз нажимати на те шо мені підходить…це дратує…а боротись з цим немаю уявлення як. Встановила едблок щоб блокував реклами…але результат не дуже тішить. що мені зробити?і з чим це повязано?

 122. Юра:

  Пікажіть будь-ласка. Коли я запускаю пк він працює добре все відкриваєця но пройде декілька часу ( 30-40 хвилин) він починає робити зовсім по іншому наприклад коли я хочу зайти в мой компютер то не можу відкрити. Так само влюбий документ чи папку чи гру якусь. Коли я хочу зайти в пуск він весь не появляєця тільки лінії пуску коли провожу мишкою по словам то тільки тоді соллва проявляюця. Я не знаю за чого воно так сталося.

 123. Руслан:

  В мене на ноутбуцы пропав звук.Перепробував все навыть переставив вындовс,незнаю що робити порадьте що мены робити будласска

 124. вова:

  у мене на aimp3 вибиває помилку і не включається жодна пісня, що мені робити?

  ось помилка:
  Code: -2005139406 (887C0032)
  Message: IAudioClient.Initialize
  ————————-
  Format: 48000 Hz / 32 Bit / Stereo

 125. вова:

  в мене перестали працювати усі звуки

 126. вова:

  тільки в вк музика і відео норм

 127. вова:

  всьо заєбісь тепер, бо я навушники тоді погано витягнув

  (,)(,)

 128. іван:

  Добрий день у мене така проблема у мене ноутбук asus і у мене windows8 мені через деякий час захотілось windows8.1 ну і я у магазині оновив windows8 до windows8.1 спочатку було все нормально на windows8.1 але я замітив що не працювала одна ігра алеш тота одна ігра то працювала на windows8 і я у настроїках ноутбука був увів «відновлення» і я був відновив свій windows8, вернувся на windows8 от тут все і почалось всі програми були видалились ну і я полигоньку почав відновлювати програми шляхом скачування і багато програм нехоче встановлюватись наприклад «Google Chrome» він нехоче встановлювтись і так багато прогам » яндекс браузер» піткажіть що робити ноутбук не мій а моєї сестри вона як узнає що я зробив то мені буде кришка у переносному значенні??????????????

 129. Коля:

  В мене стояв віндовс 7 x64 домашня база, вирішив поставити максимальну, поставив і розрядність помінялась на х32, перестала працювати відеокарта Radeon HD6470M включилась VGA, ставив драйвера вибивало помилку «Эта система не удовлетворяет минимальным требованиям для установки програмного обеспечения» тому я вирішив переустановити віндовс на х64 і знову помилка «Версия этого файла не совместима с используемой версией windows. С помощью сведений о системе определите необходимую версию программы (32- или 64-розрядную) и обратитесь к издателю програмного обеспечения.Що робити???

 130. СТАС:

  Допоможіть будь-ласка, в мого брата на компі всі ярлики програм стали відкриватися через World. Що робити, щоб повернути все назад?

 131. Kris:

  По якій причині екран комп’ютера включається тільки після перезагрузки?

 132. даня:

  що робить якщо змінив стартову програму увімкненя приложений на блокнот

 133. Skay:

  Допоможіть будь ласка при заходжені вконтак мені вибаває віконце,де вибиває «Не вдається пройти авторизацію по захищеному з’єднанню. Найчастіше це відбувається, коли на Вашому комп’ютері встановлена ??неправильна поточна дата і час. Будь ласка, перевірте налаштування дати і часу в системі і перезавантажте браузер.» Хоча в мене на комп’ютері дата і час стоїть правильна.я перезавантажила комп’ютер,поміняла час та часовий пояс на інший,перевірила папку system32.І нічого все знову вибиває цю помилку.
  Буду вдячна за найшвидшу відповідь

 134. Любава:

  Користуючись Хромом я не можу пройти ні по одному із посилань, ні в електронній пошті ні в соц. мережі. ні навіть гугл пошук. Аваст викидає вікно-попередження про перехід на «шкідливу» сторінку. Чому? Хто винен? Хром чи Аваст?

 135. Наташа:

  включаю телефон і вибиває білий екран що це може бути з телефоном?

 136. мирось:

  я скачав гру spintires але вона не включається що мені робити

 137. Мене постійно вибиває з чапу!і пише шо я сама покидаю сеанс, хоча я даже не думала покидати його…що це може бути?????

 138. браузер internet explorer вибиває помилку при запуску що робити?

 139. Славчик:

  не запускається ні одна гра.що робити??

 140. Go:

  при відкриванні локальний диск D — вибиває свойства, що робити?

 141. Ярик:

  Подскажите как взломать страничку в вк,либо скиньте ссылку на програму!!!!!!

 142. галя:

  я не можу слухати музики, коли я включаю музику вискакує якась колонка а там пише
  ошибка при выполнении приложения сервера

 143. Привіт… виникла проблема із компом. включаю компютер буквально пів хвилини працює і просто тупо білий екран і нічого не можна зробити… так буквально дві перезагрузки і потім щось вже почиває трошки робити… що це може бути???

 144. Руслана:

  Сам помінявся робочий стіл на ноуті, і пропали папки, і навіть ярлики (Мой Компьютер) і т.д, а коли включаю, то включається пів часа, якщо не більше, що це може бути, і що робити? На ремонт?

 145. Borik:

  Чого як я включаю комп,то мені вибиває чорний ікран,з білими буквами.
  conroexfire-esata2 bios p1.30 Cpu : intel(r) pentium(r) 4 cpu 3.q00GHz Speed : 3.00 GHz
  AMIBIOS (C) 2005 American Megatrends, Inc.

  Ітак дальше???

 146. Borik:

  Підкажіть пліз!!!!

 147. Олесь:

  я скачав гру GTA Львів — Район Психів і коли починаю нову гру то мені саму гру вибиває
  чому? можна з цим шось зробити?
  я вже не раз її скачував і весь час так вибиває

 148. Валерій:

  Що робити якщо коли я відкриваю «мій компютер» а потім будь який з дисків і воно відкриває його в новому вікні а не в тому самому як настроїти щоб відкривало в одному?

 149. Анастасія:

  Скаджіть будь ласка я хочу перстановити Віндовс на ноутбуці на новий Чи стреться інформація з диску D, дуже потрібно поможіть, бо щось дивне коїться з компом.

 150. В мене було ігра я її удалив ,тепер хочу знову її установити !Але не помню її назви щоб скачати ,або знайти.Чи можна подивитися на компютері історію всіх програм які коли небудь були в мене на компу хотя б їхні назви.

 151. В мене було ігра я її удалив ,тепер хочу знову її установити !Але не помню її назви щоб скачати ,або знайти.Чи можна подивитися на компютері історію всіх програм які коли небудь були в мене на компу хотя б їхні назви.??

 152. з чим може бути звязана ця помилка……..»hgfyuyfyt.exe Ошибка приложения Исключение unknown software exception (0*c000001d) в приложении поадресу 0*0047671а» це коли я скачую оперу…..

 153. Шеф:

  Проблема така: комп’ютер не вмикається… іде загрузка потом пише «нема сігналу» і вирубається… Пробую перевстановити вінду — комп… на диск не реагує…??? підкажіть, що може бути.

 154. що робити коли пк автоматично виключається під час гри

 155. що робити коли пк автоматично виключається під час гри.
  в попередньому проханні я не правильно наисав свою почту

 156. що робити коли ноутбук автоматично виключається під час гри.

 157. Bodas:

  вот в мене проблема коли я включаю компютер він нехочеть включатися а потом ше 1-2 рази пробую і запускається но дуже громко робить гарчить дуже а потом робить нормально що це може бути??? а і був один раз що він сам просто виключився ) що це?

 158. у мене під час того як я хочу загрузити будь яку гру висвічуеться сірий екран і пишеться плагін устарел

 159. на любій грі пишеться плагін устарел

 160. Игор:

  Можете допомогти у мене компютер як включаеш вин не пикнув но загружаеця кулера работають але сам незагружае вин ничого тупо чорний екран и всьо проверяв жостак работает и видеокарта и оператива робоча вчом можить буть дело пидскажить Будласка!!!!

 161. Що робити, якщо на ноутбуці вибиває вірус, я сканую, і показує, що його нема??

 162. NATALIYA:

  що робити якщо ніяка програма на комп’ютері не відкривається?

 163. NATALIYA:

  Будь ласка можете мені зараз надіслати ,що робити бо це не мій ноутбук

 164. Люба:

  в мене з ноутом проблемки, він включається і робить так як завжди, а екран не хоче показувати…(мені пробували віндовс переставити але він такі не показує) що це може бути?

 165. vik:

  при установці віндовс хр загружаються драйвера потім екран сіріє і мигає курсор комп не реагує чому не продовжується установка?

 166. explorer.exe що зробити щоб не вибивало

 167. viktor:

  не моЖу зайти в BIOS ОТАКЕ ВИКИДАЄ І ВСЕ?
  AMI BIOS(c)2005 American Megatrends.inc
  945GC BiOS P1.30
  CPU:INTEL(R)Pentium(R)4 CPU 3.00GH
  Speeed:3.00GHz
  PressF6 for instant Flash
  PressF11 for Boot Menu
  Single-Channel Memory Mode
  2040MB ok
  Auto-Detecting SATA\1 1..IDE Hard Disk
  Auto-Deterting IDE2 Master.ATAPI CDROM
  SATA\\ 1:SAMSUNG SP2504C UT100-3
  ULTRA DMA MODE-5 S.M.A.R.T Capable by Disable

 168. Nastya:

  Підкажіть, будь-ласка. В мене вибиває WiFi через декілька хвилин після його підключення. Щоб підключати його, кожен наступний раз треба перезагружати комп, або відключати і підключати мережу в настройках. Раніше все було добре, інтернет працював без збоїв, яка може бути причина того, що він тепер постійно вибиває? І що зробити, щоб це виправити? Windows вже поміняла і це не допомогло…

 169. Влад:

  пацани подскажите пожалуйста что такое когда устанавливаеш игру любую оно ее вибивает установку что мне делать подскажите пожалуйста.

 170. Влад:

  Допоможить будь-ласка що це за фигня коли хочеш установити гру любу а установку вибивае не звертае а вибивае и це на любу гру що робити щоб я змиг встановити гру

 171. Володя:

  що робити якщо на комп’ютері встановлено дукілька віндовсів…..і кожен раз коли встановлюю новий то в кінці пише, що не вдалося завершити…і добавляє його до списку….а комп так і не робить….вже є 10 віндовсів….

 172. Назар:

  Що робити якщо скачавши гру з інтернету і установивши її, тобі вибиває що потрібно вставити потрібний диск при запуску цієї гри. Що робити???

 173. Толя:

  Скажіть я хочу взяти мій компютер а воно не відкриває тільки переносить на панель задач и я нажимаю всеодно не откриває скажіть будь ласка а ще як включаю я компютера ярлики стають на весь екран я беру fn і f1 і нажімаю розширить але перезагружу і знову на весь екран

 174. andy:

  деякі елави не працюють при зажатті 4 і більше кнопок. чи можна зробити так щоб працювало

 175. andy:

  деякі елави не працюють при зажатті 4 і більше кнопок. чи можна зробити так щоб працювало?

 176. що робити якщо всі приложения windows вибиває як ошибка, і неможливо їх відкрити?допоможіть будь ласка!!

 177. антоніна:

  у нас на компютері нічого не запускається, всі значки не активні на робочому столі, відео не відкривається вибиває ошибка, підкажіть що робити

 178. Сашко:

  я скачую торент а з нього не хоче качати фільм,одразу відправляє на сторінку майкрософт. Що робити??

 179. kostya:

  здраствуйте! в мене виникла проблема..всі програми на робочому столі відкриваються тільки через одну програму і то тільки відкриває ту програму яку запущенно…наприклад опера скайп вони не відкриваються а відкривається музичний плеєр но пише що муз. плеєр не читає цих програм…що мені робити??

 180. Що робити в мене коли я заходжу в якусь програму зависає ноутбук і збоку пише нет товста скажіть що робити щоб ноутбук не виснув

 181. Богдана:

  Що робити коли ноутбук робить певний час, ну висне, а тоді з»являється білий екран?

 182. Богдана:

  і що означає «microsoft Windows не отвечает» ?? поможіть будь ласка!

 183. У мене на планшеті в інтернеті відкривається одна сторінкаі я не можу її прибрати.Допоможіть.

 184. І ще чому діск не грузиться?

 185. Будь-ласка швидше.

 186. Це не мій планшет.

 187. t1k1:

  could not iiaunch game onli one instance of this game con be tun at a time

 188. t1k1:

  проблема в 1.6 вибиває це і не запускає кс «could not iiaunch game onli one instance of this game con be tun at a time»

 189. диана:

  що робити коли на ноутбуці не відкриваються програми, завжди вибиває що не має потрібної програми щоб відкрити, не знаю що робити, можливо віндовс перевстановити??

 190. олег:

  Мені вибила силка world of tank я нажав на хрести потім виключив компютер. зранку не включається інтернет і всі програми глючать також появилася нова прогрома wireless netwo… Що мені робити?

 191. любомир:

  На телефоні мене викидає з ігор шо робити

 192. Міша:

  поможіть я відкриваю майн крафт і мені пише майнкрафт був закритий в наслідок застарілих драйверів відеокарти

 193. Ігор:

  чого завісає комп’ютер коли качаю ігри з інтернету

 194. Вика:

  Здраствуйте,у меня каждый раз когда захожу на оперу или хром запускается самостоятельно домашняя страница search yahoo не смотря на точто каждый раз меняю ее на другую на гугл, что делать чтоб такого не было, а то уже надоело.

 195. що робити не можу прочитати повідомлення довго грузить іне відкриває вікно повідомлень в однокласниках вже 2 дня. все інше відкриває яка причина?

 196. Саша:

  При роботі ПК, став часто зависати! Раніше декілька разів був синій екран з помилкою 0х0000000016 і 116. Зараз працює тількі в безопасном режимі, при звичайному хв 15 максимум і зависає все залишається зображення на хвилину далі синій екран або просто перезагружається! Гуглив, чистив куллер, перевіряв оперативку, без помилок. що робити ????

 197. Допоможіть мені у мене всі програми відкриваються під одною програмою..

 198. як звiльнити память ноутбука на диску с якщо не э адмiнicтратором

 199. ЧОМУ МЕНІ НЕ ВИСВІЧУЄ ПОВІДОМЛЕННЯ КОЛИ ВОНО ПРИХОДИТЬ????

 200. tatiana:

  Що може бути коли встановлюєш на дзвінок музику а бриньчить стандартна!Я вже пробувала перенести музику з карти пам*яті на телефон але те саме,не грає музика та яку я хочу? Допоможіть будь ласка. Буду дуже вдячна:)

 201. sa6ok:

  підскажіть будьласка що робить коли мій компютер запускається не спершого разу. яка може буть причина.

 202. sa6ok:

  підскажіть будьласка що робить коли мій компютер запускається не спершого разу. яка може буть причина.

 203. sa6ok:

  ну хтось мені хоть щось підскаже і коли

 204. HAKHER!:

  Скажіть, будь ласка, що робити в такій проблемі: скачав UnityWebPlayer, установив, він декілька днів працював, а потім ігри з використанням цього плагіну перестали працювати (перестали запускатись і почали писати що потрібно установити UnityWebPlayer)
  P.S. Переустановлювати пробував, будь ласка допоможіть!

 205. HAKHER!:

  kostya, в мене таке було. Я якщо чесно на жаль не пам’ятаю як викрутився

 206. Настя:

  Добрий день! В мене телефон Sansung GT-C3530. Я заходжу в карту пам`яті, а там нічого нема! Вся музика, фотографії…все зникло…(((Вчора я її виймала і вставляла у телефон Lenovo. А сьогодні на карті пам`яті нема нічого. Що робити? Це можна якось відновити???

 207. Алік:

  Що робити коли після заміни віндовса в компі, не включається інтернет?

 208. лександр:

  Що потрібно робити, якщо майже завжди комп’ютервикидає із ігри Warface

 209. векшин:

  не можу відкрити диск Д пишо що треба відформатувати що робитИ???

 210. Діана:

  Доброго дня, підскажіть будь-ласка, коли вмикаю комп’ютер він починає завантаження і, не закінчивши, вимикається, що робити?

 211. назар:

  коли я відкриваю мій комп’ютер, у мене локальний диск відкривається в новому вікні ????Диски теж не відкриває???допоможіть!!!!буду вдячний

 212. Світлана:

  Доброго дня, допоможіть будь-ласка в вирішені цього питання, неможу дивитись фільми в інтернеті, відео, картинки,якщо програма аdobe flash player інстальована??

 213. taras8:

  Доброго дня! В мене наступна проблема. Коли дивлюся на ПК відео,заходжу на сайт, який містить багато пам’яті або вмикаю відеогру відбувається самовільне перезавантаження ПК. На синьому екрані смерті вибило такий код помилки — 0x0000007B (0xF894D528, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000). Температура на процесорі нормальна 38 град. Дякую наперед!

 214. Ева:

  Як запаролити папку, в компі трішки чайник,але не зовсім:))

 215. настя:

  у мене така проблема коли я починаю скачувати через торент sims4 то десь на половині загрузки пише що помилка! Що робити дуже хочю скачати гру допоможіть!

 216. Славік:

  Що робити коли я включаю фільм спочатку все нормально а потім звук іде ривками?Допоможіть будь ласка

 217. Дарья Терещенко:

  Ось у мене проблема.У мене не відображається мова.Мова на клавіатурі.Я повинна завжди заходити в документ і перевіряти яка мова щоб писати на клавітатурі.Як зробити щоб відображався значо мови клавіатури?Наприклад RU>EG>UK

 218. Шо робити коли ти заходиш в інтернет на певну сторінку вона в тебе відкриваеться але екран чорний

 219. Шо робити коли ти заходиш в інтернет на певну сторінку вона в тебе відкриваеться але екран чорний

 220. Шо робити коли ти заходиш в інтернет відкриваеш певну сторінку вона відкриваеться але екран чорний

 221. Що робити коли запускаю гру ,а замість неі вибивається віконце у якому написано версія програмиd3dx9_2b.DLL устаріла обновіть

 222. Лілія:

  Скажіть будь ласка,що робити, якщо звук є, бо чути як загружається скайп, можна поговорити по скайпі…, а музика не грає в жодному плеєрі на комп`ютері, і навіть в інтернеті?????

 223. оксана:

  При включанні ПК, запускається робочий стіл без жодного ярлика ( немає ні кнопки «пуск»)тільки заставка. Після 10-20 перезапускань ПК, появляються ярлики. Скажіть, будь ласка, в чому може бути приблема

 224. Sashan:

  скачав гта 4 поіграв чучуть потом шось вибило,а тепер всі ігри вибивають.В чьом причина

 225. Олександр:

  В мене прийшло оновлення Windows, з 7 версії до 10. Скажіть будь ласка, після оновлення, файли, які були на жорсткому диску D збережуться??

 226. Юля:

  Що робити, якщо кожного разу, коли я захожду на якісь сайти в опері, мені зразу самостійно переходить на інші сайти типу goinfo, megogo і тд…просто нічого не можу зробити в неті(

 227. що робити якщо в пк коли пишеш не стерає букви стерає леше одну букву а остальні ні?

 228. що робити якщо в пк коли пишеш не стерає букви стерає леше одну букву а остальні ні?

 229. сашка:

  я скачала себе преложение 8 версии, но оно не светилось в телефоне и я заходила через оперу, с новой закачкой и входом //// вышла новая версия 9…. Скачала не принемает….. Обратно скачать 8 немогу так как надо удалить 9 версию, а как ее удалить если она не светится в телефоне… Что делать… Голова кипит уже:(

 230. сашка:

  я скачала себе преложение 8 версии, но оно не светилось в телефоне и я заходила через оперу, с новой закачкой и входом //// вышла новая версия 9…. Скачала не принемает….. Обратно скачать 8 немогу так как надо удалить 9 версию, а как ее удалить если она не светится в телефоне… Что делать… Голова кипит уже:(

 231. вася:

  Ізвіняюсь но я скачав програмку там все по анг мові я випатково щось натиснув і всі програми перетворилися на один значок но це видно що це ярлик як повернути всі програми на ноут а програма торент і всі гначки перетворилися на торенд що робити

 232. макс:

  я щось випадково нажав і всі програми які звязані з інтернетом стали гуглом ці програми неможна відновити а а нові неможна скачати що робити підкажіть будьласка

 233. саша:

  я купив диск пеше 9в1 вибиває лише 3 гри як відкрити інші

 234. віктор:

  добрий вечір при запуску віндов 8 інколи зявляється чорний екран кнопки вінд + R допомагає але яка цьому причина?

 235. Яна:

  Доброго дня! Я не можу увійти у скайп. Удалила старий, пару разів вже завантажувала новий, але одна і таж проблема. Коли входжу в скайп появляється віконечко — Відкрити за допомогою; і перелік програм. Коли вибираю якись браузер для відкриття, починає грузитися і все… не заходить і не реагує ніяк… інтернет працює добре.

 236. Ярослав:

  При запуску Windows одразу запускаються різні програми якими я користувався, підскажіть будь ласка, якцьго позбутись?

 237. маряна:

  я включаю фільми,чи музику і у мене компютер висне повністю, підкажіть що робити???

 238. Ілай:

  Що робити якщо ігру не запускає через що версію програми?

 239. Merilem:

  доброго вечора, вчора дивилася фільм on-line, а сьогодні пише «не вдалось завантажити додаток», перепробувала різні сайти та фільми жоден не відкрився,хоча вчора не було жодних проблем, порадьте, будь ласка, що робити?

 240. Чому я неможу зайти у однокласники.Я зоходжу а воно зразу вибиває і знову загружається.:

  Чому я неможу зайти у однокласники.Я зоходжу а воно зразу вибиває і знову загружається.

 241. Міша:

  підкажіть будласка як зробити так щоб гра з інтернету скачувалася на інший жорсткий диск

 242. що робити тоді коли на андроид як тільки заходиш у всі програми він починає глючити

 243. wowa:

  на ноутбуці встановлено 6 гіг оперативки а працює тільки 3 гіга в чому причина

 244. seriy.super:

  чи можна змінити віндовс якщо непрацює дисковод і якщо можна як це зробити??

 245. Богдана:

  Привіт! не можу включити скайп. Грузиться і не включається, напевно, я , заблокувала. Як мені включити чи розблокувати, скайп? Дякую.

 246. Вадим:

  Здраствуйте,у меня такая проблема.Когда я запускаю игру,играю 10-20 минут,то выбивает чорный екран, и в верхнем левом углу екрана пинит сначало Digital,Analog,и так пишет пока не перезагрузить комп.Что делать может кто знает?

 247. Вадик:

  Здраствуйте,у меня такая проблема.Когда я запускаю игру,играю 10-20 минут,то выбивает чорный екран, и в верхнем левом углу екрана пинит сначало Digital,Analog,и так пишет пока не перезагрузить комп.Что делать может кто знает?

 248. Що робити? Я приїхала навчання і в гуртожитку wi-fi є. Але не можу зпйти в вконтакте тому що зразу переадресовує на сайт OpenDN…

 249. Марія:

  В мене виникла проблема,коли я сиджу в інтернеті через комп’ютер , інтернет періодично висне, а коли сиджу з ноутбука через wi-fi все працює прекрасно, в чому проблема?і як її усунути?

 250. Оленка:

  На смартфоні леново довго грузить музику та інше з інтернета (з сім карти і моб.укртелеком).що робити?

 251. Alexandr:

  Приєднав до ноутбука монітор. Але докумументи у ворд відкиваються тільки на ноутбуку. Хто підкаже причину.

 252. Денис:

  чому pes2012 неробить на віндоус 7 максимальна?

 253. олена:

  доброго дня!качали ігру,після цього всі програми на компютері стали з ярликом торенту,відповідно неможливо ввімкнути будь-яку програму…….як виправити???
  дякую!

 254. Дима:

  Чого у мене два дисковода?Один Е токо він не робить а другий Д.Шо це означає?Мени страшно за ноутбук(((

 255. Даша Сочка:

  Допомождіть будь -ласка
  при чистці компютора видалили папку в яккій всі фотографії були
  я їх знайти не можу
  а фотошоп може
  що робити? де їх знайти? терміновоо

 256. Скажіть будь- ласка мені прислали вк відео я його скачала на ноут відео не відкриваєця а в проігроватєлі звук є ніби пісню скачала як відкрити та переглянути це відео?????

 257. валерій:

  скачфв антівірус і тепер неможу відкрити ні скайп ні гуглхром підкажіть шо зробити щоб все виправити

 258. Євгенія:

  коли відкриваю скайп,пише помилка читання з жорсткого диска,що робити?

 259. Євгенія:

  Коли запускаю скайп пише,що помилка читання із жосткого диска?Що робите?

  • Швидше за все у вас пошкоджений жорсткий диск, скористайтесь програмою Victoria для відновленя битих секторів

 260. Маряна:

  Чому я не можу скачати програм з магазину на ноутбук. Пише інсталяція очікування а програма не загружається. Інтернет підключено і все решта нормально. Допоможіть.

 261. SSmile:

  чому у мене на планшеті не відкривається жоден скачаний файл

 262. що робит якщо я хочу встановити гру скачану з інтернету а вона не йде а пише шо треба запоисати її на диск

 263. кирило:

  шо робити якшо ігри у 7д якості

 264. Світлана:

  у мене зникли всі фотографії з диску D, чи можливо їх повернути і що для того зробити ?

 265. Світлана:

  у мене зникли всі фотографії з диску D, чи можливо їх повернути і що для того зробити ?

 266. Володимира:

  Чи можна відновити відео і фотографії на непрацюючій карті-памяті

 267. Валентин:

  При виключені ноутбука вибиває вікно із написом «отменить» «продовжити» що ніби якась програма використовується потім що нибито explorer.exe. після цього виключається. Довгий час так. Що робити? Завчасно дякую!

 268. Світлана:

  Доброго дня.в мене на компі не можливо відкрити опера,пише що потрібне втручання адміну,але в мене і так на адміні відкривається доступ.підкажіть щоробити?

 269. віка:

  Що робити якщо після четвертої хвилини розмови по телефону зразу ж номер відключає.

 270. Ілона:

  Як відкрити дисковод на ноуті HP якщо нема кнопки

 271. Стас:

  скачав програму обновлення андроид і став глючити телефон і неможу її видалити і коди вимикаю блокується телефон що робити?

 272. надія:

  Як хому зайти в інтернет або ще в якусь програму мені видає скористайтесь за допомогою того або іншого але толку ніякого всі ярлики втратили значки допоможіть

 273. надія:

  Що робити?ярлики втрачили значки і неможу їх відкрити

 274. марія:

  що робити? коли коли копіюю інформацію з документа pdf, вставляючи її вибиває прості знаки

 275. Илья:

  Ребята у меня такая проблема,дисковод очень медленно читает диск в системном блоке,а когда его вынять из системника то работает норм.Что ето может значить????

 276. Надія:

  Доброго часу доби. Моя проблема заключається в тому що при включенні комп»ютера автоматично вмикається Хром з тими сторінками що я і виключила та додатково відкривається цей сайт http://funday24.ru/. Домашня сторінка та пошукова система стоїть Google. Порадьте що можна зробити.

 277. Taras:

  Зависає компютер в стані спокою, тобто коли за ним працюєш чи дивишся відео все норм а коли залишити на кілька хвилин він зависає, потрібно щоб постій но щось було запущене або гра або віде. Чи може бути причина в процесорі? тому що вже поміняв і матплату( мав) і вінду переставив на інший диск( кілька версій міняв) всеодно висне. Може йому сучно стає коли ним не користуються)))

 278. анастасія:

  Чому коли я включаю музику у вк,а потім заходжу в інстаграм чи якусь іншу прогмаму,то музика виключається?

 279. олег:

  Чому коли я заходжу в ігру в мене ігра не націлий екран а на його маленьку частину ,але розшинення в ігрі немає

 280. Яна:

  Допоможіть, модем sprint u300,підключає до інтернету,але через декілька секунд промадає підключення в пише,що немає мережі і не може знайти модем

 281. Паша:

  проблема з клавіатурою натискаю одну клавішу а вивкакують по дві букви.як ісправити

 282. Денис:

  Підкажуть будь ласка не можу видалити програму торент из компютера

 283. андрій:

  скажіть будь ласка як зробити так щоб коли відкриваєш будь яку вкладку вона не грузилась

 284. Ангеліна:

  Що робить коли скачаю фільм він невідкриваеться а стае документом

 285. OTR83:

  ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, В БРАУЗЕРІ В ЛЮБОМУ) САМОВІЛЬНО ВІДКРИВАЄТЬСЯ НОВА ВКЛАДКА (wonderlandads.com), ПІСЛЯ ЇЇ ЗАКРИТТТЯ НА МОЖНА ДАЛЬШЕ ПРАЦЮВАТИ ЗІ СТАРОЮ, ПОВТОРЯЄТЬСЯ ПЕРІОДИЧНО ПІСЛЯ ПЕРЕЗАГРУЗКИ ВКЛАДКИ

 286. вадім:

  чому на компютері ніодин плеєр невідкриває фільна ?

 287. богдан:

  що робити якщо гра запусталась а зображеня не показує

 288. Нін0к:

  Як зробити відео на весь екран, якщо я натиснула «Запам»ятати» і «Отклонить» (коли запитували щось про F11)

 289. Назар:

  Чому коли я запускаю програму Opera і коли создаю вкладку то у мене вскакуюті програми і в мойх файлах у низу пше слово default і я його сохраняв і удаляв але всерівно коли я создаю вкладику то це все вскакує і коли я його даже закрию то весі екран білий і я можу тікі знову создати нову вкладку а там буде все те саме і я неможу не погоду подивтися не в Яндекс зайти не в вк

 290. Назар:

  Як мені цього позбутися

 291. Назар:

  Чому коли я запускаю програму Opera і коли создаю вкладку то у мене вскакуюті програми і в мойх файлах у низу пше слово default і я його сохраняв і удаляв але всерівно коли я создаю вкладику то це все вскакує і коли я його даже закрию то весі екран білий і я можу тікі знову создати нову вкладку а там буде все те саме і я неможу не погоду подивтися не в Яндекс зайти не в вк
  Назар 04/01/2016 в 19:45
  Як мені цього позбутися
  І що це взагалі таке

 292. Осип:

  В моєму ноутбуку антивіруска знайшла заражені файли,я їх взяв видалив вибило перезагрузити.Перезагрузку зробив через дві години і в цей момент відійшов на декілька хвилин,прийшовши екран не засвічувався,був чорним,проходило ніби перезавантаження,але вже не відкрився віндовс і не відкривається.Порадили почистити скулер,він був забитий,але і після цього жорсткий диск не запускається,спрацьовує тільки шахтний дисковід,що могло статись і що дальще робити.

 293. Андрій:

  що робити якщо ярлик гри став ярликом диску і не можливо змінити??

 294. Андрій:

  Заходжу на деякі сайти і приблизно через 3 с. весь вміст зникає і залишається біле поле

 295. Андрій:

  і адрес сайту

 296. Влад:

  Допоможіть будь-ласка, я був скачав програму в плей маркеті на планшеті і мене перекинуло по силці і мені якась фігня скачаласи потім прийшло 6 вірусів і я їх удалив,і відновив заводські налаштування,і тепер мені постійно вбиває порно відео або голі дівчата,я шукав анти вірскою но нічого не находить допоможіть будь-ласка,я вас прошу.

 297. Влад:

  Я знайшов ті файли які відсилають порно відео но я неможу видалити їх допоможіть будь-ласка

 298. Денис:

  В мене проблема з ноутбуком . Осьо наприклад я поміняв на укр мову і скачав ігру після його виключеня я знов його включаю і все пропало як нічого і небуло і так весь час .

 299. Тарас:

  Чому коли я виключаю ноут,то зі скайпу постійно автоматично виходиться зі свого скайпу?я невиходжу воно саме чомусь виходить???

 300. Роман:

  В мене невідкриває GTA SAn Andreas що потрібно зробити

 301. Сергій:

  Що робити якщо коли я захожу в любий сервер в майнкрафті 0.13.1 мене викидає з гри?

 302. оксана:

  невдається записати ауді на жосткий диск з ноутбука..що робити?

 303. Настя:

  хочу відкрити фото, коли його відкриваю вибиває замість фото чорний екран, і так всі фото відкриваються, раз може відкритись, другий раз не відкривається… Що це може бути?

 304. Сабріна:

  Чи можна грати в world of tanks без мишки на ноуті??

 305. Маряна:

  Из колонок раздается странный звук (как-будто азбука Морзе) не працює зразу мишка і клавіатура..

 306. Тарас:

  Коли підключаю колонки до ПК в отвір для колонок, ПК вирубується, або перегружається, і світиться червоним світлом кнопка пуску(для вмикання пк)
  Що зним може бути?

 307. Макс:

  що мени робити коли я на тискаю на ярлик и мени виккадаэ виндовс

 308. Роман:

  Підкажіть будьласка.Ноутбук дуже гріється,виключається,гра зависає і вспливає вікно що відеокарта раптово припинила роботу?Що це може бути?

 309. Ліля:

  Доброго дня!Купила новий ноут,включила перезавантаження,він грузить уже сутку пише не вимикайте компютер іде оновлення.Причина,Коли він загрузить,

 310. Даша:

  що зробити щоб комп»ютер не блокував установки?

 311. поля:

  Мeні купили новий тeлeфон meizu m2 .поройшов дeякий час.я лягала спать ,а коли проснулась вімклула тeлeфон,і там жодних програм ,вімкнула галeрeю ітам 0, я памятала що вчора в мeнe було 7.8..памяті заходжу в налаштування пам’яті 7.8.. показано що всe є я виходжу а всe одно нічого а пeрeзагрузила ,eфeкту 0 щоробити

 312. Оля:

  У мене така проблема у мене телефон Samsung Galaxy GT-s5300 . Я поставила на тел графічний ключ а потім у мене брали тел і дуже багато уводили не правильний код і пише у верху на тел ( Слишком много попыток ввода узора ) і в низу під цим іде шоб увести електрону почту і пароль від неї но я не повню цієї електронної почти . Шо робити при такому случяї ? Можна його розблокувати чи ні?

  • ваня:

   Мож але то треба виключити телефон і затиснути 2 кнопки збоку це звук + тай блокуваня екрану одночасно

  • ваня:

   Там вибе андроід мал. Потім натисни розбл.екрану і там буде таке меню самі нижні три режими нажми

 313. Софія:

  підкажіть, будь ласка, чому комп»ютер не читає клавіатуру? вона добре під»єднана і горить лампочка. проте думала, що все таки це проблеми з клавіатурою, але я дві клави пробувала підключати, одне і теж

 314. ваня:

  Що може бути якщо пк не показуе зображеня сам гудить на зображеня немае

 315. Алєкс:

  Яка може бути поломка якщо включаєш ноут екран несвітиться а потом перезагрузка ноута

 316. Вова:

  Віндовс сьомий довго запускається і довго виключається уже перевстановив віндовс не знаю що робити…

 317. Сергій:

  Підскажіть будь ласка, що мені робити, якщо при скачуванні через торрент показує, що сталася помилка при скачуванні, але не в той диск де я вказав сохранить, а лише на С! На диску в мене 300 ГБ, а файл всього займає 75 ГБ, також пробував в інші диски зберегти, але результати такі ж невтішні, порадьте що робити???

 318. Bond:

  не залежно від того чи через інтернет, чи через ноут дивлюсь фільм або слухаю музику, звук пропадає через кожні 10 секунд, що порадите

 319. Сергій:

  Будь ласка скажіть яка може бути причина якщо кожна ігра через декілька хвилин вимикається і комп’ютер глюкає і чи встановлення нового віндовса може все полагодитися або як зробити щоб це виправилось

 320. катя:

  не можу нічого скачати на телефон(через телефон)
  все відразу закривається. що робити?

 321. Іра:

  не можу зайти на сайт однокласників, постійно вибиває що пароль не вірний. Що робити?

 322. Іван:

  Що робити якщо після форматування диска через BIOS зявляються лише чорний монітор і не можна вже ні встановити Windows ні ввійти в біос?

 323. назарій:

  що робити якщо всі програми вибивають однією картинкою

 324. надія:

  При відкриванні папки Мій компютер чи інших папок на робочому столі, вибиває повідомлення «Помилка роботи сервера».Що робити?

 325. вадім:

  Скачав з ютуба відео тепер жосткий диск на якому воно при відкриванні пустий і компютор висне що робити

 326. Лянка:

  Чому коли в планшеті я хочу скачати гру, то каже , що немає місця, а насправді його ббагато?

 327. Тарас:

  Чому на віндовсі 10 коли я починаю скачувати через торрент файл мені вибиває помику

 328. Надя:

  Добрий день, скажіть, будь ласка, чому ноутбук включається з другої спроби? Чи може бути що причина в якісь програмі, чи це системна помилка?

 329. Тарас:

  У мене зависає cs 1.6 при заході на сервер і ні на одну команду компютер не реагує . Підскажіть будьласка вирішення цієї проблеми.

 330. Альона:

  підскажіть будь-ласка як відключити в яндексі при введені чогогсь небудь наприклад: ВІДЕО в пошуковій системі воно не шукає а шУкає на пошук@mail.ru що з цим можна зробити щоб не вибвало

 331. влад:

  В процесори видклейвся кулер чы можна його назад прыклейиты клейом(секунда тощо)?

 332. Аліна:

  Після включання комп’ютера, екран стає чорним і на ньому крім стрілочки від мишки, немає нічого.
  Яка причина?
  Що робити?

 333. Леся:

  В нормальному режимі процесор працює на 25-50% коли включаю якусь гру видає всі 100 і починає дуже гальмувати,чому так і як з цим боротись?

 334. Богдан:

  Постійно скидує написане при написанні повідомлень і мушу заново писати і відправляти по одному реченню. Що треба зробити, цього не було?

 335. олег:

  що робити щоб компютер під час ігри не виключався

 336. Alex:

  У мене у папкі загрузки порноролики, які я не скачував. У чому причина?

 337. Ніка:

  Всі мої старі диски з іграми, коли я загружаю на комп’ютер гру(або при відкритті диска), то вибиває завжди помилка. Я попробувала загрузити з інтернету гру на комп’ютер, і призастосуванні сьоодно вибиває помилка. Чому так?

 338. Люба:

  Доброго дня, підскажіть будь-ласка що це таке з моєю мишкою, я на нею не нажимаю просто підвела наприклад курсиром до корзини а вона сама відкривається сама, навела курсив на те щрб закрити закриває і я на кнопку не нажимаю?це уже потрібна нова мишка чи що?

 339. аня:

  усі програми на компютері відкриваються тільки через інтернет і то навіть не відкриваються що робити.

 340. Марія:

  Чому при перемиканні на інший канал на телевізорі , на екрані деякий час видніється тінь попереднього зображення ?

 341. валя:

  в контактах не отображается значок viber. и при добавлении контактов пишет «произошла ошибка на экране контактов»

 342. dana:

  Mail Delivery System
  delivery temporarily suspended: lost connection with
  mta6.am0.yahoodns.net
  періоично приходить ось це
  у мене переповнений диск і ноут постійно висне якщо прикріплюю картиннку все зависає чи мождивий збій в е-пощті тому що диск Д червоний чи иоже це спам вірус???

 343. Саша:

  включаю компьютер,пару секунд і він виключвключаю копютер він запускається потім через декілька сікунд сам вимикається я не знаю в чому причина можливо лі те що це просто перенагрузка і через время все буде норм а якзо ні то що робити?

 344. Саша:

  включаю компьютер,пару секунд і він запускається потім
  через декілька секунд сам вимикається я
  не знаю в чому причина можливо лі те що
  це просто перенагрузка і через время все буде норм а якзо ні то що робити?

 345. Влад:

  В мене не робить тачпад на віндовс 8.1, а на віндовс 7 робив, що робити? Скачував дрова на тачпад всеодно не робить. Ноутбук новий і тачпад повинен робити.

 346. Юрій:

  Добрий день, після пересто=ановки віндовс 7 на НР 4515s створив новк=е підключення до інт, встановив всі необхідні драйвери, але інт працює вибірково! працює тільки на ексрплорері, і окремі сайти, хром не дає скачати, а при установці опери пише перервано! що це може таке бути? той самий віндовс на інш комп працює добре! такого ще ніколи не було, прхання допомогти, дякую

 347. Juliea:

  В мене брат гуляв на ноуті,а тоді наступного дня я його ввімкнула і ніби все нормально,але після того,як я ввела пароль,екран став синім і більш нічого там не з’являлось.
  Підкажіть,що це може бути і як це полагодити.

 348. Павло:

  Слухайте , в мене от така проблема . я коли працюю за компютером в мене поже якби він почати лагати таки ніби полоски по ньому білі йдут і десь за 5 секунд екран повністю стає білий і таке відчутя що це глючить або відеокарта або жосткий диск і не завжди після перезагрузки проблема усуваєся що це може бути ? буду вдячний за вирішеня проблеми

 349. Олена:

  чи вибиває у вконтакті в групах коли ти сидиш в них .Наприклад є група і я в ній посиділа і вийшла чи вибиває що я ни ній сиділа

 350. Міша:

  В мене nokia 701 (недавно прошитий)
  Ше до прошивки були глюки (не вирубався режим збереження енерг та ін) не грузилося відео в ютубі — після прошивки, відео в ютубі на секунду вмикається але потім вибиває, при цьому можна шукати і вибирати любе відео в ютубі… Admin допоможіть будь ласка
  ІНШІ ВІДЕО НА ВСІХ САЙТАХ ОКРІМ ВК ПРАЦЮЮТЬ!

 351. Артем:

  Люди Хелп!!!.Я хотів заскрінити екран на ПК та випадково натиснув не win+print skreen ,а alt+print skreen чи щось інше.і тоді екран став чорно білим.Заставка просто чорна програми чорно білі ,але якщо зайти в браузер чи гру то все кольорове з чорними контурами.Я не можу виключити.

 352. oleg:

  …така фігня ,в мене коли я захожу в Інет ( google) мені показує пошук на пару сек, а потім перекидує на mail.ru.в настройках все переставлено на Google а все одно шукає на майлі

 353. Аня:

  Шо робити коли закачала торрент і він заблокував інші програми які зв’язані з торентом

 354. Тарас Цвик:

  Що робити коли встановлюєш гру доходить до 35.1% і процес зупиняється.

 355. Тарас Цвик:

  Що робити коли встановлюєш гру доходить до 35,1% і процес зупиняється.

 356. Ірина:

  Що робити, коли при ввімкненні планшета світиться екран з надписом: програма android.process.com припинила свою роботу?

 357. Настя:

  Якщо загубила карту пам’яті як можна відстановити ігри на іншу карту пам’яті

 358. Іван:

  На телефоні неможу нічого перекинути на карту памяті і нічого видаляти, це вже друга моя карта памяті з першою було таке саме я форматуав і все було добре пару тижняв поітм таке саме, що це може бути?

 359. Руслан:

  Дивіться тато мені заблокував ігру він її видали після того я неможу встановити що робити?
  (Напишіть на пошту borsuk.rus@email.ua)

 360. ангеліна:

  Дивиться яка проблема, телефон бачить сім карту 10-15 хв, а потім пише «немає мережі» і мені потрібно зновв виймати і вставляти сімку, підскажіть рішення будь ласка?

 361. Зоряна:

  Добрий вечір підкажіть чи зберігається інформація
  після поломки вінчестера?

 362. Сонік:

  Що робити,якщо я хочу зробити новий канал на Ютубі,(у меня вже є канал,але мені потрібен ще другий)але мені пише:»На жаль,неможливо зараз створити нову сторінку»Це писало вчора,пише і сьогодні.що це означає і що робити?

 363. viktor:

  чому немож нічого скачати на windows xp??????

 364. Victoia:

  чому не виділяється папки чи фото чи програма на робому столі, щоб перенести?
  і ще коли видаляю фото чи програму на робочому столі, то вона відповідно у кошику і чомусь на робочому столі, але я не можу її виділити і відкрити

  унизу на панелі задавдань ніби відкриті вкладки вони такі прозорі коли натискую то нічого нема, що це з моїм ноутом??????????????

 365. Назар:

  В мене така проблема, на комп’ютері звук вроді є, але коли захожу в ігри то звук пропадає, і тільки в ігрі,
  наведу приклад,
  сижу я в браузері слухаю музику(звук є ж раз слухаю) захожу в ігру, любу і музика дальше грає(но звукі в ігрі перестали працювати) і так зі всіма, кругом є звук но в самій ігрі нема,
  Допоможіть будь ласка

 366. Анна:

  Чи можна скинути на компютер фотографії з телефона якщо плата полетіла?

 367. рома:

  поміняв віндовс і висне гра прайм ворлд якість сама нища ,що робити.?віндовс 7оптим

 368. Аня:

  Що робити,поставила графічний ключ на телефоні потім захотіла прийняти його на Немає але там пише:»заблоковано адміністратором пристрою…..»що робити?

 369. Юля:

  Доброго дня! В мене нетбук Lenovo (новий), і не відкривається жодна фотографія, картинка(скачана з інтернету). Вони фактично є, в маленькому квадратик видно що це за зображення, а відкрити його для перегляду не можу, вибиває, що це якась помилка.
  Можна якось з цим справитись самостійно? Дякую!

 370. Кароліна:

  В мене після перезагрузки пропало все і Гугл і документи навіть віндовс не відкривається нічого тільки корзина( ВСЕ ПРОПАЛО:(??????????????

 371. Кароліна:

  Дякую велике я ВЖе сама вирішила проблему

 372. саша:

  Чому в мене всі програми завантажуються на диск С, а на диск D не можуть? Як це змінити?

 373. галина:

  умене телефон мейзи 3 користуюсь менше мисяця при включенни чорний екран з написом мейзи що робити

 374. саша:

  почему вибиває пес 2013

 375. Ярослав:

  Вітаю! Чому комп’ютер після вимикання, через хвилину — другу сам включається?

 376. Надія:

  Підкажіть, будь-ласка, що в Опері (Яндексі та Гугл Хромі також) може блокувати повне завантаження гри. Зокрема — гра завантажується і функціонує, але на певній ділянці, бо екран в грі перестав рухатись. Кеш чистила, флеш-плеєри обновила, … . Навіть блокувальники реклами вимикала. Нічого не змінюється. Як відновити нормальну роботу ігрових програм?

 377. Валерій:

  Як запустити службу часу Windows

 378. олег:

  чому в мене музика в вк грає рандомно(на телефоні) а на компютері все добре?

 379. Іван:

  Доброго вечора) чому коли запускаєш фільм на комп*ютере вибиває microsoft visual c++ runtime library это приложение просила выполнения прекратить его необычным способом. Пожалуйста, свяжитесь с службой поддержки приложений для получения дополнительной информации.

 380. Іван:

  що робити?

 381. Ольга:

  Доброго дня! Підскажіть будь ласка, я ніяк не можу створити ні папку, ні файл, ні документ……натискаючи праву клавішу мишки, немає команди «Створити». Як відновити команду????

 382. Тарас:

  В смартфоні на екрані нажимоється всьо шо хоче що це

 383. Іра:

  Скажіть будь ласка,при перегляду мультиків на ютубі,через 5-10хв.може відкритись друга закладка(відкривається шо небудь,переважно якась реклама),мультик тоді йде тільки він згорнувся,ана цілому екрані та закладка що загрузилась.Що це може бути напишіть?дякую за відповідь.

 384. Марина:

  На скільки часу вайбер блокує другий раз?І які причини що вайбер блокують?

 385. марта:

  скажіть чи можна комбінацією клавіш включити мишку, бо я випадково виключила її в диспетчері пристроїв на компютері і тепер не можу включити? дякую

 386. Руслан:

  Близько трьох разів із перервами на протязі місяця при запуску Windows 7 (Максимальная) автозапускається програма Скайп. Чому таке відбувається? І в чому проблема?

 387. Саша:

  Доброго дня в мене така проблема виникла купив
  Оперативку на 2GB таку саму як в мене вже стоїть
  Поставив і показує що стоїть 4GB (а доступно 3.19GB)
  Підскажіть будьласка що це таке що означає буду вдячний

 388. Саша:

  Win 64 перед тим стояло 3GB оперативки і все було
  Нормально

 389. Влад:

  Як називається документ який можна відкрити задопомогою браузера 12 букв

 390. Юра:

  Що зробити щоб перестав весь час блимати курсор? курсор позначений стрілочкою а біля нього піщаний годинник весь час блимає.

 391. Міша:

  При відновлення заводських у віндоусі 10 (комп’ютер Lenovo 100-15) Виникла помилка і після того комп резагрузився і вибило щось на зразок стерти всі ключі точно не пам’ятаю як було це 2 тмждня назад ну я натиснути так бо було у мене багато вірусів думав що цей ключ збереже деякі файли і коли я натиснув так комп’ютер перезагркзився і вибала назва комп’ютера леново як завжди а потім віе виключився і так повторюється(циклічна перезагркзився)як мені цього позбутися

 392. Марія:

  Доброго дня!
  маю проблему- працюю в фотошопі і останнім часом з компютера почали зникати файли Psd. В пошуку і в корзині немає просто зникають безвісті. Ті самі файли в форматі JPEG є, а фотошопні просто зникли. Чи може це бути вірус, який їсть Psd файли о_О??? і чи можливо якось відновити їх?
  заздалегіть дякую за допомогу

 393. Даша:

  Що робити якщо погано грузе сайт вк на компьютері?

 394. Христя:

  Допоможіть буд ласка , коли я вк хочу послухати музику , то інколи мені вибиває не підтримується формат запису . Це можна якось виправити ?

 395. xaker:

  моя проблема в інтернеті я скачую гру call оф дюті 01. CoD_MW2_DVD1 і 02. CoD_MW2_DVD2 так установляється і тут дальше просить у мене файл date6bin і в мене є вале як це зробити він не віткривається формат незнаю який треба і воно просить діск

 396. xaker:

  admin будласк помож

 397. xaker:

  ти дееееее

 398. Андрій:

  При завантаженні фото на телефон з інтернету, фото не відображаються у галареї в чому проблема??

 399. марія:

  чому коли дивишся щось, як наприклад мультики, вісвічуються другі програми,або риклами?

 400. Тарас:

  Чому вибивають ігри на віндовсі 8-му? Варшіпс взагалі не запускається.

 401. Вася:

  почему в мене неработає мікрофон в Counter-Strike 1.6 Хром 1.4.9 я її і перескачував і обновляв драйвера неработає нич допоможіть

 402. Катерина:

  У мене ноутбук Toshiba 7 Windows. Одного дня я дивилася свій улюблений серіал і на екрані почали великі кольорові полоси і екран став чорним я перезапустити свій комп’ютер і він вибив якусь інформацію але полоси не зникли і інформацію не було видно але частину було видно починалась ця інформація так: » A problem has been detected and windows has been…» і далі уже не було видно. Цікаво що там було далі написано? Це дуже важливо.

 403. Катерина:

  Адміністратор допоможіть будь- ласка! Дуже потрібна ваша допомога!

 404. юля:

  385161/07/268018/2 model SM-J510HZDDSEK Вкрадений в центрі Львова 13січня 2017р.

 405. Влад:

  Шо робить коли вставив команду у командний блок??

 406. Вова:

  Підкажіть що робити
  Весь час вибиває нові вікна з Internet Explorer з рекламою
  і то кожні 15-20 хв
  як відключити

 407. Вікторія:

  Що робити,якщо я неможу записати музику на диск,там пише «завершити сеанс» я завершую але всерівно,немає значка «записати на диск»,що робити?

 408. Павло:

  не можу відкрити порт для гри майнкрафт що робити?

 409. Павло:

  не можу відкрити порт для гри майнкрафт що робити? ау допоможіть будь ласка

 410. Андрій:

  В мене windows 7. Що треба робити якщо є добрий інтернет але не запускається жоден сайт?

 411. Діана:

  допоможіть будь ласка закрити програму SkyTv на телевізорі skyworth

 412. Наталі:

  Якщо написати коментар на сторінці якого інтернет-магазину, чи мжуть потім вистежити звідки був написаний коментар?

 413. Олена:

  Не можу на віндовсі 10 відкрити жодної програми, навіть фото не відкриваєтся. Вибиває що з цього облікового запису не можливо відкрити цю програму, і так до кожної програми яку я відкриваю. В чому проблема?

 414. Юрій:

  Привіт! підскажіть будь ласка, в мене смартфон асус його рідна зарядка на 5,2 В, чи можна заряджати його від зарядки на 5В. Дякую

 415. Нестор:

  Чому коли я заходжу в ігру через 1-3 хвилини мені вибиває її і що потрібно зробити?

 416. Анастасія:

  Комп’ютер завісає виключається коли включає він завісає і не включається . Потім через місяць він заробив і щас знов все повторюється .. в чому це може бути причина ??

 417. Валерія:

  Коли мені хтось кидає ссилки,я на них надимаю,то вибиває чорний екран і не відкриває ссилку
  Дякую

 418. Ірина:

  В мене на копютері пуск зробився на цілий екран і показує що закріплені плити,допоможіть буль-ласка , я незнающо робити щоб це приховати?

 419. Ірина:

  Як забрати пуск з цілого екрану?

 420. олег:

  шо робити як на телефоні асус вибиває Redook system now Appiy update from ADB Wipe data/faktory reset Wipe cache partition Apply update from SD card

 421. IIpIk0LiSt:

  Якщо поставити ноутбук на сонний режим, ігри через торрент будуть скачуватись ?

 422. Ярослав:

  у мене не показує екран а ноутбук робить що робити?

 423. Ігор:

  качаю з торенда фільм зависает компьютер намертво и звук або дивлюся фільм онлайн це на віндовси 7 а на (8.10 нема цей причини)

 424. Даша:

  ПК виключається сам і показує синій екран.Це що полетів віндоус?

 425. Олег:

  на компі невідкриваються збережені вкладки а як інколи відкриваються то зразу всі як це виправити

 426. коля:

  що робити коли через твій ноутбук самі пособі відкриваються ігрові сайти

 427. Дарина:

  Що робити коли сенсор працює «неправильно». Тобто, наприклад коли натискаєш на 1, друкується @.( пишу з планшета)

 428. Оля:

  Скільки потрібно пам’яті на комп’ютері, шоб скачати кс го?

 429. Stepan:

  Що робити коли віндовс установився не докінця і дальше неустановлюється і залишається на одному і томуж самому вікні

 430. halja:

  Підкажіть будь ласка чому гугл хром сам закривається я на нього натиска і він включається і знову виключається)???

 431. Анна:

  прив я дізналася що є така штуша що тіпа ми наприклад дилилися фото друзів чи якесь відео і воно зберігається на ноутбуку.Будь-ласка підкажіть де

 432. Nazar:

  що робити коли на екраны телефона вибиважэ мережа не доступна

 433. Олег:

  комп’ютер почав самовільно включатись-виключатись

 434. Віталій:

  Екран телефона гасне після кількох хвилин роботи, а включається тільки після витягування батереї

 435. Юлія:

  вибачте що турбую дурними запитаннями. але я не знаю до кого мені звернутися. Не можу фото з флешки витягти. Приїхав мій батько з Зарпаття і фотографував там моїм фотіком. перш ніж фото і відео скинути то він підлючив фотік до плазми. там щось йому написало і тепер фото неможливо знайти на флешці. хоча вони займають пам’ять, і вони наче не скриті.

  так багато написала. Ти не знаєш що мені зробити? Не хочу форматувати. шкода фото. А пише що нема знімків коли з фотіка хоч подивитися. Але пам’ять то вони займають. Підскажіть)

 436. Катя:

  Що потрібно встановити на ноутбук щоб Вк знову почав працювати?

 437. Альона:

  Де подивитися коли перший раз був увімкнений комп’ютер?тобто в якому році?

 438. Уляна:

  Мій комп’ютер зламався, інформація пропала.
  Завтра – здача замовнику звіту по дослідженні. Що можете порекомендувати?
  як відновити дані?

 439. себа:

  програма не отвечает

 440. себа:

  та майже завжди програма неотвечает

 441. Semiel:

  що робити якщо не достатньо відеопам’яті , при запуску гри?

 442. женя:

  добрий день що робити коли робочий стіл ноутбука перевернутий а якшо робиш як нада то зависа і нічого не віповіда

 443. Дмітрій василенко:

  Що щробить щоб запрацював інтернет пише У вас нет разрішенія на доступ к URL хоч вранці заходив спокійно

 444. Дмітрій василенко:

  Що зробити щоб запрацював інтернет ( цитую) У вас нет разрешения на доступ е URL на етом сервере. Но вранці сидів нормально

 445. Тетяна:

  Програма фотографії у Віндовс 10 відкривається і закривається. Встановила іншу програму FotoRoom. Теж саме.

 446. Олег:

  Шо робити якщо в пошуку автоматично вводяться плюсики і їх стрти не можливо

 447. Катерина:

  що робити коли не можна зайти ні в одну ігру а хочеться пограти в сокровище піратів допоможіть

 448. Ірина:

  що робити коли я хочу зробити повний сброс настроек, натискаю клавішу гучності і блоку, мені мало б вибити по англійськи і все по іншому, а вибило по китайськи чи як, і йде то вібрація то міняються кольори на екрані
  поможіть
  менні ще потрібен телефон

 449. Діма:

  Пр и встановленні віндовс на ноотбук відкривається перше вікно з вибором мови і протадає курсор мишки неможна нічого зробити нереагує ні на одну клавішу що ро
  бити??

 450. сергий:

  неможу поставити виндовс 7 на жорсткий диск.пише код помилки 0х80070057.пидскажить що робити

 451. Милана:

  що робити коли компютер сам перезавантажується при цому написано невистачає памяті, тоді знову вирубується а тоді знову включається і так 2-3 рази

 452. Ірен:

  Доброго дня! Скажіть,будь-ласка,де що шукати,коли під час дзвінка не висвічується ім’я абонента,андроїд HUAWEI

 453. Ангеліна:

  я захожу в ВК , в Однокласники,в FACEBOOK,хочу додати фото,але мені пише,файл не обрано, що то ?

 454. Григорій:

  в мене нетбук, в ньому стоїть віндовс7, проблема в тому шо жодна гра не запускається, пише що не вистачає якоїсь деталі, в кожній грі різна проблема, після скачування потрібної програми і втановлення всеодно пише що не вистачає файла.
  що мені робити???

 455. кракен:

  вмене проблемка з драйверами на модем verizon ноут DELL не бачить цього модема установляв драйвери а воно мені пише що драйвера уже є установлені

 456. кракен:

  то чого ноут не бачить модема або пише шо програма не відповідає

 457. Тарас:

  Допоможіть! Після устанлвки обновлення через віндовс я перезагрузив компютер і в мене синій екран і все, і нічого не міняеться в чому проблема

 458. галина:

  Після запуску гри на телефоні через кілька хвилин гра автоматично постійно закінчується. Переставляла сім-карту на інший телефон, та сама
  ситуація.

 459. Володимир:

  В мене проблема я скачав ігру і зайшов в загрузки і нажмав відкрити файл за допомогою expler і тепер коли я хочу зайти в гугл або любу програму мені вибиває expler допоможіть щоб я зміг зайти в програми

 460. Володимир:

  Чому коментарі на самому заді це тупо

 461. Влад:

  Доброго дня! Коли заходжу в любу програму, де можна вводити текст і не тільки, через декілька секунд вікно не відповідає і потрібно знову ставити мишкою курсив де ти зупинився. В чому може бути помилка? (Windows 10)

 462. Сергій:

  Встановив через драйвер пак драйвера і перестав працювати тайчпад,що це може бути?буду дуже вдячний за відповідь

 463. Михайло:

  Як в С++ задати вхідні дані так щоб можна було вивисти чотири альтернативи (для if і
  switch).

 464. Maska:

  Що робити якщо на ноутбуці сама коробка для диску відкрилася і не закривається (диск читало все працює просто не закривається кришка)(комп’ютер ASUS ,7 Windows)

 465. Оля:

  Що робити якщо коли я заходжу у інтернет мені постійно висвічується повідомлення від Аваст антивірусу що Угроза Обезврежена я обновляла антивірус но нечего не помагает пожалуйста подскажите что делать ???????

 466. Олександр:

  При роботі з ноутбуком у певний момент він просто зависає і не відкликається ні на жодні функцій чи завдання навіть мишка перестає працювати і вимкнути його можна леше одним способом повністю відєднавщи від живлення підкажіть будьласка що робити???

 467. Максим:

  Що треба зробити щоб ігра скачувалася вночі бо ноутбук виключається а ігра докінця не скачується

 468. Діма:

  При відтворенні відео на любому браузері ноута звук є а зображення немає.
  тільки в ютубі все ок. Що це підскажіть будьласка.

 469. Ярослав:

  Після обновлення windows 10 просить пароль но
  коли я вводжу пароль пише ,що устройство не в
  сети. Войдите с паролем , котрый использовался
  последний раз на этом устройстве
  Допоможіть будь ласка вирішити цю проблему

 470. станислав:

  Як скачать Лего зоряни вийни якщо Тоди коли я постараться його установити
  то Видова ошибка » скачайте программу самостоятельно «

 471. вова:

  Доброго дня, Проблема з ноутбуком якась не зрозуміла. все було добре і в один момент загрузка вінди займає 10 хв хоча займала максимум 1 хв погано відгукується коли приєднювати флешки довго думає чи підключати. проблема у віндовсі? чи апаратна?

 472. Ігор:

  Постійно включається музика із фільмів, при закритому браузері, кожні 5 хвилин уже просто запарився не знаю що робити

 473. Василь:

  Підчас роботи ноутбук вимикаєьбся вже після першої хвилини роботи. Здавав на ремон вини сказал що підозра на процесор замінили ,але річ була не в ньому вони не знають причини. можли ви підкажете в чім річ ? що це може бути ?

 474. Ольга:

  Доброго часу доби.

  1. Чи є додаткові варіанти розблокування ПЕРЕПОВНЕНОЇ
  поштової скриньки gmail.com, ОКРІМ — видалення листів
  та оплати за додатковий обсяг пам»яті?

  Або ж:
  2. Як імпортувати листи з заблокованої поштової скриньки
  на інший Email, з метою її розблокування.

  Щиро прошу допомогти.
  Заздалегідь дякую.

 475. Борис:

  Що може бути?розібраний МасВоок працює
  а в зборі сам виключається

 476. Назар:

  Що мені робити я на екрані блокування два рази нажмав пробіл і тепер там стоїть якийсь пароль допоможіть будьласка

 477. Маряна:

  Чому фільм говорить а не показує. Відео жодного не показує але відкриває. Діти щось наклацали.

 478. Віктор:

  При включенні комп»ютер видає помилку 0xc0000034. Підкажіть рішення цієї проблеми будь ласка.

 479. василь:

  Хочу відкрити деякі програми чи файли, при натисканні на них невідбувається ніякий процесів, ніби їх і ненамагаєшся відкрити. Вчому причина і як їх відкрити? Файли як скачені з інтернету так і встановлені з дисків чи флешок. Встановлений Windows10.

 480. Любов:

  Якщо вводжу в пошуковий рядок речення чи фразу, то ніяких результатів не знаходить. Що не так?

 481. Ельвіра:

  Як зробити так щоб ніколи не відключався звук дзінка для одного контакту?(Телефон- Samsung Galaxy j3 2016)

 482. Ельвіра:

  Дзвінка*

 483. Василина:

  Добрий вечір! Сижу в інтернеті і мені що дві звилини вибиває додаток від киівстар що сталася якась помилка що робити?

 484. Міша:

  Чому при установці Windows 7 в мене на комп’ютері не показує диска куди встановлювати

 485. сніжана:

  що робити коли на диску е видео а на комп’ютері вибиваэ що його немає

 486. читати тут:

  Відпочивав в Яремче. інфроструктура дуже сподобалось. можливо поїду наступного року. Можна відпочити з дітьми. Навколишні краєвиди вас здивують. Всім рекомендую

  https://v-mandry.com/yaremche-najvidomishij-kurort-prikarpattya/

 487. Александр:

  Как мне поставить блок в майнкрафте версия 1.13 на компе. Играю на компе первий раз незнаю но блок почемуто не ставиться подскажите что делать. ЗАРАНИЕ СПАСИБО!!!!

 488. Маріна:

  Що робити, якщо ноут asus завис на заставці загрузки, при нажиманні лівої та правої кнопки нічого не відбувається? Терміново!

 489. Людмила:

  Компютер перестав включатись.Перед тим писав, що відеореєстратор не працює і по екрану зображення розбилось на багато квадратиків, які зникали і появлялись?

 490. влад:

  Чого на мій meizy m5s скачаються старі версії Ігор
  а. Нові не складається будьласка допоможить

 491. Юрій:

  Доброго дня! Ноут Леново проблема така:ютюб, реферат відкриваються а погода укр нет новини і тд не відкриваються,вибиває що щось з сертифікатами дата година норм при чому так в кожному браузері після переустановки вінди .вінду пробував різну в основному 7-ку.Дякую

 492. Виталий:

  Вкрадений телефон ZTE Blade A452 хто допоможе знайти ? Imei 1 868590029293777 Imei 2 868590029409779 звістно за винагороду але в межах розумного

 493. Вова:

  Після того як я змінив розширення екрану,але потім поставив назад,ігри відкриваються в меншому розширенні ,кроли встановляєш нові ігри тежсаме.

 494. Вікторія:

  Що робити коли на ноутбуці Asus коли дивишся відео в ютубі є анімешний голос?

 495. Вікторія:

  Що робити коли під час перегляду відео в ютубі ноутбук Asus видає анімешні голоси?

 496. Таня:

  Доброго дня.Порадьте,що робити,коли почав глючити ноут-з*являэться чорна стрылка з крапкою або кружечок в якому розміщені стрілочки в чотирьох напрямках і почиає відкривати кучу вкладокок або гортає сторінку вгору-вниз

 497. Аріна:

  Будь ласка, допоможіть! В мене після розблокування мій телефон мигає чорно-білим кольором. Я не знаю що мені робити, я ж навіть не можу зайти у якийсь додаток.

 498. Аріна:

  Будь ласка, допоможіть! Після розблокувати телефон екран починає мигати чорно-білим
  кольором . Допоможіть це припинити! ?

 499. Аріна:

  Після розблокування мій телефон починає мигати чорно-білим кольором!

 500. Андрій:

  IPhone 7 не включається, чорний екран, розряжений, кабель міняли,допоможіть будь ласка

 501. Юля:

  Як перекинути сторінку і одного файлу pdf у інший? або як створити окремий файл pdf з тією сторінкою?

 502. Владислав:

  В мене питання
  Не давно в мене виникла проблема я заходжу в гру граю певний час а потім чорний екран і там не має ні вікна віндовса чи ще чого небуть комп’ютер не відповідає на комбінації клавіатури та мишки
  З як це вирішити???

 503. Ігор:

  чого кожну годину виключвється інтернет на телефоні (самсунг)???? як можна це виключити???

 504. микола:

  Що робити коли ноутбук висне весь час, при тому ноутбук ASYS,
  що мені робити?

 505. Саша:

  Скажіть що робити. Вискочив синій екран з кодом остановки INACCESSIBLE BOOT DEVICE. Перезавантаження невлалося і вискочило пошкоджений файл E:\Windows\System 32\Logfiles\Srt\SrtTreil.txt.Після введення в командній строці diskpart, list volume, chkdsk E:/r система перевірила себе в 5 етапів і нічого не виявила але пише що помилка при регістрації щурнала собитій. Состояніє ошибки 50.Вот і що далі робити. Помилок нема дальнейших дєйствій не потрібно каже але все мертво. Світиться командна строка, перезапусиив те все саме спочатку. Допоможіть

 506. Михайло:

  Андроїд 6.При відкритті сторінки з ярлика відкривається не шукана,а попередня, відкрита перед нею.В чому може бути причина?

Залиште коментар!

Підтримайте
проект!

Гроші будуть використані для
розвитку проекту.

banner