micrometr

4 методи розблоковки карти пам’яті телефона?

Варіант 1 2. Перейменувати на смартфоні файл C: / System / mmcstore в C: / System / mmcstore.txt і відкрити його. Пароль буде видно в будь-якому випадку. (Це для тих хто втратив або забув код) 2.1. Потрібна ще 1 флешка, неважливо яким обсягом. 2.2. Ставимо на незапаролену флешку пароль, наприклад "1". 2.3. Вставляємо запаролену флешку, входимо в меню -> "форматувати", тіло попросить ввести код, який ми благополучно забули. 2.4. Нічого вводити не треба. Треба просто дістати запаролену флешку з роз'єму. Тепер вкласти нашу флешку, де пароль "1". 2.5. Почекати 5 сек. і ввести пароль "1" 2.6. Тіло виявить флешку, з усіма збереженими на ній даними. Тепер головне скинути інформацію на інший носій. 2.7. Старий код - то залишився! Тому необхідно від нього позбавитися. Робимо так: форматувати -> підтверджуємо форматування. У нас порожня флешка. 2.8. Встановити пароль -> Змінити пароль -> Міняємо на "1" 2.9. Видалити пароль -> Видаляємо
Варіант 2 Гаджет USB SD / SDHC / MMC memory Unlock Картка, закрита паролем, перетворюється на практично непотрібний шматок пластику. Але гаджет USB SD / SDHC / MMC memory Unlock допоможе вирішити цю проблему.Ні, відновити дані, закриті паролем, він не допоможе. Інакше це був би занадто небезпечний інструмент. Гаджет лише розблокує карту з втратою всіх даних. У кожному разі, це краще, ніж купувати нову карту.Підключається гаджет до порту USB лише для того, щоб забезпечити себе енергією. Розблокування можна проводити і без комп'ютера. Установка будь-якого ПЗ, відповідно, не потрібно. Підтримуються стандарти карт SD, Mini SD, Micro SD (T-Flash), SDHC і MMC. Вартісь $ 15,99, і замовити його можна тут (http://www.usbfever.com/index_eproduct_view.php?products_id=168).
Варіант 3 Скористаємося програмою для підбору пароля. Вона створена для Nokia Series 60 підтримує Осі 6.1/7/8/8.1 жаль для 9 Осі таку програму не знайти. Відновлення пароля здійснюється шляхом послідовного перебору цифр і букв. Для працездатності програми попередньо повинні бути встановлені програми Python 1.4.2 (не нижче) і Python modules pack 1.25 (не нижче). Завантажуємо і користуємося останньою версією програми для вашого телефону з серії Nokia. (С) hardforum.ru
Варіант 4 1.Якщо флешка запоролася в простому телефоні (6300) то ставимо її в смартфон (6120с), який підтримує такий же формат флешки і просто форматуємо! І стається диво, флешка форматується і пароль забирається! 2. Якщо смарт то форматуємо теж у смартфоні, але з Сімбіаном вище! У мене вийшло пробуйте все, і нетреба перепаювати картрідер УДАЧІ!!!

Коментарі читачів

 1. А можно ли восстановить файлы с флешки, если она была запаролена и отформатирована?

 2. nik:

  четвертий спосіб замий ліпшй в мене флешка заблокувалася я на іншому телефоні форматнув її і все працює

 3. олег:

  спосіб 4 самий ліпший ДЯКОЮ

 4. я зробив інакше але дякую способи дійсно працюють

 5. Ярослав:

  Все файлы удалились в способе номер один дебилы

 6. ТЕлефон Нокіа 200.ЗАблокована карта пам яті.Требує пароль.Як розблокувати щоб память залишилась..Як отформатірую то інформація стреться допоможіть!Підкажіть вихід!Дякую!

 7. ТЕлефон Нокіа 200.ЗАблокована карта пам яті.Требує пароль.Як розблокувати щоб память залишилась..Як отформатірую то інформація стреться допоможіть!Підкажіть вихід!Дякую!

 8. КАрта памяті заблокована.Хочу зберегти інформацію.Який вихід

 9. пигцп нупева:

  еееккккекекекекек

 10. macol35:

  В мене nokia 701 -прошив, пароль удалився
  Я вставив заблоковану флешку в простий nokia 2700c і там БЕЗ ЗАПРОСУ ПАРОЛЯ вдалося відформатувати флешку :)

Залиште коментар!

Підтримайте
проект!

Гроші будуть використані для
розвитку проекту.

banner